Nabídka hotelům, penzionům, lázním, restauracím .... 

stejně jako provozovatelům a majitelům rančů, farem, sportovních center, wellness, balneo a relax salonů, Aquaparků, kempů, turistických atrakcí, zooparků ... a pod ...

    Vítáme Vás na webu internetové televize NET-TV Mozaika EU. Věnujeme se tvorbě propagačních videí českým hotelům, penzionům a lázním. Za 12 let praxe jsme vytvořili více než 100 videí hotelů a penzionů pro klienty, kteří si je umístili na své www stránky a You Tube kanály. V poslední době přidáváme k naší nabídce jako bonus i propagaci na webu TV Mozaika a na sociálních sítích (Facebook, Twitter a Instagram). Videa pro hotely, penziony ... jsou od naší běžné tvorby odlišná tím, že se zcela řídíme přáním a potřebou klienta - každý má jinou představu a míří propagací na jinou klientelu.

      Nyní dodáváme videa ve třech variantách - dlouhá varianta (20-30 minut) pro přehrávání ve smyčkách na TV na recepcích, v hotelových restauracích a společných prostorech, na DVD, do zájezdových autobusů a pod .... středně dlouhá varianta (cca 10-15 minut), vhodná jako video na vaše hlavní www stránky, nebo k rozesílání odkazem ve vaší mailové korespondenci se zákazníky a hosty - a krátká varianta (cca 5-7 minut) pro vkládání na sociální sítě a pro další aktivity. Jako ukázku si dovolíme nabídnout videa pro síť luxusních hotelů Morris**** a největšího krytého Aquaparku v Evropě : Tropical Islands (Německo) - ale jak je výše napsáno, videa právě pro vás mohou vypadat úplně jinak - právě tak, jak si je vy sami představujete.

Formát "klip" do cca 3 až 7 minut, vhodný na hlavní stránku vaší webové prezentace

Formát "video" v délce mezi 10 až 15 minutami, vhodný na rozesílání podrobnějšího obsahu klientům po sociálních sítích, v infomailech a pod ....

Formát "full", (jakkoli dlouhý) vhodný pro DVD smyčky na TV v hotelových recepcích, restauracích a jiných podobných prostorách.


     Nové moderátorky NET-TV Mozaika EU, které jsou připravené na natáčení hotelů, penzionů, lázní, videí o sportovištích, turistice a cestování obecně:

Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU a Markéta Matoušová

Markéta Matoušová, finalistka České Miss 2017, Česká Miss Survival 2017
a finalistka světové soutěže Miss Global Beauty Queen.

Michaela Lucie Hanzlíková, krasobruslařka, mistryně ČR, start na ME i MS juniorek i dospělých

Eliška Kurková, mistryně Evropy 2018 v mažoretkách

Andrea Kresničerová, krasobruslařka

Tereza Bastlová, reprezentantka ČR v basketbalu

      Vždy se s vámi rádi domluvíme na konkrétní a originální podobě natáčení. Točíme kvalitní malou technikou, nikdy není třeba omezovat provoz hotelu, nepotřebujeme žádné technické přípravy, instalaci techniky, kabelů a pod .... S půvabnými moderátorkami vždy váš objekt zatraktivníme, moderátorka může představovat hosta, který se u vás ubytuje a ukazuje divákům, co vše je u vás zajímavé - lze takto předvést sportování, restauraci, klub, kosmetické služby, welness, relax a balneo, nebo vysloveně lékařské procedury, bazén, vířivku, saunu a pod ...., okolí hotelu, blízké zábavné, sportovní, turistické cíle, památky, přírodu, hory, nebo naopak centrum města a pod ....

     S moderátorkou k vám přijede zkušený kameraman, zatím vždy jezdí natáčet ředitel televize Jaroslav Polák, který má s videi pro hotely 12letou praxi a videa pak i sám stříhá, takže s ním všechno podrobně domluvíte přímo na místě. Rád vám také se vším poradí a nabídne varianty a další nápady. Natáčení materiálu u hotelu a většího penzionu, tam kde je více věcí v okolí, nebo více služeb (lázně, sportovní centra, wellness) trvá obvykle okolo tří - čtyř dnů (z toho první příjezdový a poslední odjezdový). Můžou to být jakékoli dny, které vám vyhovují, pracovní dny, víkendy i svátky.  U malých penzionů, chat, kempů, vináren, klubů, restaurací a pod ... nebo u hotelů v Praze trvá natáčení obvykle jeden den. Do cca jednou až čtyř týdnů po natáčení (podle množství a rozmanitosti natočeného materiálu) dostanete první neveřejný sestřih dlouhé verze videa k okomentování, kde si řeknete, co je v pořádku, případně co upravit, změnit, vynechat, či doplnit, jaké titulky, hudbu, jaké informace, loga, odkazy a pod ... chcete ve videu mít. Když budete spokojeni, vytvoří se finální video a z něj středně dlouhá a krátká verze (to už se jen z finálního projektu ve střižně odebírá materiál, jde to velmi rychle).

    Cena takové zakázky se oproti častým dotazům nepočítá z délky finálního videa (často se klienti ptají, kolik by například stálo tříminutové, nebo pětiminutové video), ale podle toho, kolik času je nutno věnovat natáčení a střihu, kolik lidí se podílí na tvorbě a zpracování materiálu a na případných přímých výdajích při natáčení. Při jednodenním natáčení je to den práce kameramana a moderátorky (například v Praze a okolí, nebo u menší restaurace, klubu, vinárny, ranče, koupaliště, sportovního či wellness centra), cca dva dny základního střihu - odhadem 3 až 6 tisíc Kč. U natáčení větších a luxusních hotelů, resortů, lázní, sportovních areálů, nebo tam, kde chce klient ke svému hotelu natočit i okolní výletní místa, se natáčení protahuje na cca až pět dnů - honorář se pohybuje v základu okolo 5 až 10 tisíc Kč + klient na své náklady zajistí ubytování a celodenní stravu pro oba (kameraman a moderátorka) a případné výdaje s natáčením lokalit a atrakcí mimo hotel (doprava, vstupné a pod ...).  A protože je každá zakázka, každý objekt zcela jiný, jsou jiné náklady, jiný čas a tak vám vždy vytvoříme cenu individuálně až poté, kdy se od vás dozvíme, o jaké natáčení půjde, kde budeme natáčet a jak dlouho - to už z mnohaleté zkušenosti odhadneme dost přesně. K nabídnuté ceně za zakázku vám vždy otevřeně rozepíšeme, z čeho je celková částka složena. Domluvenou realizaci zakázky (místo, čas, podmínky, rozsah a finální cenu) si potvrdíme maily, které mohou sloužit jako napsaná a ověřená smlouva. Celkovou cenu zakázky hradí klient vždy buď předem převodem na bankovní účet, nebo v hotovosti oproti faktuře a příjmovému dokladu v den příjezdu na natáčení.

     Finální video/či videa jsou vaše, dostanete je od nás ve formátu MPG4 1080i HDV - pošleme je ke stažení v plné verzi před úschovnu.cz na váš mail - a automaticky k nim máte i veškerá dispoziční a komerční práva, můžete je používat, jak je vám libo.  Internetová televize Mozaika dá vaše videa trvale a zdarma na své webové stránky do příslušné rubriky, či více rubrik, a opakovaně je bude šířit po sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter), čímž vám budeme dělat celorepublikovou dlouhodobou propagaci - ZDARMA! Stejně tak vám udělají reklamu i naše TV magazíny, do kterých u vás natočíme vstupy a reportáže a vaší propagací - vše již v základní ceně.

     K základním videím se pak vždy dají domluvit i malá videa z natočeného materiálu zvlášť (opět zdarma, ve větším množství se pak domluvíme na menším příplatku za čas ve střižně), například zvlášť různé pokoje, restaurace, bazén, kosmetika, turistické cíle .... abyste mohli mít kromě univerzálního videa i menší tématická videa na příslušných stránkách svého webu - vše je o vašem přání a domluvě.

     Máme zkušenosti i s natáčením po Evropě, moderátorky si mohou připravit komentáře, nebo moderované vstupy v angličtině, francouzštině, ruštině - na přání připravíme i další jazykové varianty. Vaše video může být na vaše přání doplněno moderovanými vstupy na kamery, namluveným textem (mužský či ženský hlas) v pozadí záběrů, či jakkoli umístěnými titulky.

Pokud máte o spolupráci s naší internetovou televizí Mozaika zájem, kontaktujte nás na mailu :  produkce@mozaikatv.cz nebo na telefonu : +420 704 154 406 (Jaroslav Polák, ředitel a producent NET-TV Mozaika EU). Vyjdeme vám vstříc naprosto originálním videem, tvůrčí invenci, otevřeným cenovým jednáním a dlouhodobou celorepublikovou reklamou na internetu navíc!  Sestřih materiálu z každé zakázky navíc zařadíme zdarma jako reportáž do nových pravidelných TV Magazínů naší televize "Toulavé boty", "Televizní Testy" a "Jak fotit videokamerou", které právě začínáme produkovat!!

Natáčíme videa i wellness, balneo a relax centrům a lázním, cestovním kamcelářím, restauracím a kavárnám, malým hospůdkám, horským penzionům a chatám, případně kempům a pod ... Vždy se s vámi domluvíme tak, aby vám byl výsledek k praktickému užitku a za vstřícných podmínek i ceny.

Kam na sociální sítě půjde (opakovaně a zdarma) video, které vám vytvoříme, nebo fotografie s odkazem na video a www stránky vašeho hotelu, penzionu, studia, lázní, sportovního areálu a pod ... :

Facebook (toto jsou skupiny a stránky přímo pod správcovstvím TV Mozaika, do desítek dalších vkládáme videa jako člen) : 

Cestování a ubytování :   https://www.facebook.com/hotelyapenziony/

Dobré české hotely, penziony, restaurace, kavárny  :   https://www.facebook.com/groups/174010320046607/

Videa z cestování po ČR i po světě : https://www.facebook.com/groups/493640830968818/

Toulavé Boty TV Mozaika  :   https://www.facebook.com/toulaveboty/

Lady´s Party magazíny televize Mozaika Praha  :   https://www.facebook.com/groups/287202418122700/

Co máte rádi na české zemi?  :  https://www.facebook.com/groups/887811418025487/

Milujeme dobrou kávu a příjemné kavárny  :   https://www.facebook.com/groups/843924255779478/

Televizní testy a recenze na NET-TV Mozaika EU  :   https://www.facebook.com/groups/113194972841670/

Televizní Testy  :  https://www.facebook.com/televiznitesty/

Magazíny, seriály, talk show TV Mozaika :  https://www.facebook.com/mozaikatvshow/

Čechy a Morava ve videu a fotografii  :   https://www.facebook.com/groups/206250556505839/

Praha - metropole Střední Evropy  :   https://www.facebook.com/groups/1817132731910921/

Krása planety Země  :   https://www.facebook.com/groups/245941879232731/

Kultura, móda a životní styl v ČR  :   https://www.facebook.com/groups/1521769411188393/

To nejžhavější z facebooku ...  :   https://www.facebook.com/groups/249922165196075/

Čím žije internet ? - Vkládejte, co vás zaujme  :   https://www.facebook.com/groups/145212636027606/

Zpravodajství 7 x 24 TV Mozaika :   https://www.facebook.com/groups/254016531654292/

Televize Mozaika EU  :   https://www.facebook.com/groups/televizemozaika/

NET-TV Mozaika - internetová televize  :   https://www.facebook.com/groups/mozaikatv/

Net-Tv Mozaika EU  :   https://www.facebook.com/TvMozaika/

Instagram :   https://www.instagram.com/tv_mozaika/

Twitter :   https://twitter.com/televizeMozaika