"MOZAIKA STYLE"  -  TV magazín

Styl, móda, kosmetika, vizáž, kultura, umění, fotografie, výtvarné umění, divadlo, hudba, umělci, celebrity, společnost. Připravuje a moderuje Daniela Smolařová a Jaroslav Polák, společně s celou redakcí NET-TV Mozaika EU.

Zde najdete vždy k 1. a k 15. dni v měsíci nové díly autorského TV magazínu "MOZAIKA STYLE" :

     Televizní magazín "MOZAIKA STYLE" startuje prvním natáčením v pátek 9. listopadu 2018 a vy jeho úvodní díl uvidíte 15. listopadu a dále každého 15. a každého 1. dne v kalendářním měsíci - můžete se tak pravidelně ke konkrétnímu datu těšit na svou zbrusu novou porci zajímavostí ze světa společnosti, umění, stylu, módy, kosmetiky, fotografie, filmu, divadla ...

     Již teď vám můžeme prozradit, že první vstupy pro vás natočíme v krásných pražských hotelech Iron Gate Hotel a Hotel Kampa-Stará Zbrojnice hotelových sítí :

https://www.sivekhotels.com/cz/

https://www.bauergroup.cz/ 

      a že jsme pro vás již připravili například seriál o užití profesionální fototechniky v ateliérech ve spolupráci s firmou PHOTON EUROPE : https://www.photoneurope.cz/ a spoustu dalších vstupů, rozhovorů, reportáží, záznamů a také pravidelných televizních soutěží o tak zajímavé ceny, jako jsou například knihy o fotografování nakladatelství Zoner Press Brno :

https://www.zonerpress.cz/

a pod ...

Další zajímavá videa a pořady z produkce NET-TV Mozaika EU :