Moldavská vína

     Společnost Sollus s.r.o. v současné době dováží vína od společnosti Alianta-Vin, což je jeden z nejvýznamnějších výrobců vína v Moldavsku. Jejich vína se vyvážejí kromě České republiky také do Polska, Rumunska, USA, Izraele, Německa a dalších zemí.

     Aby mohla společnost Alianta-Vin vyvážet svá vína na náročné evropské a zámořské trhy, musela si zajistit certifikaci kvality a bezpečnosti svých výrobních postupů. Díky vynikající práci a kontrole kvality v celém procesu výroby získala společnost Alianta-Vin certifikát ISO 22000:2005, což ji zařadilo mezi výrobce s vysokou prestiží.

červené víno polosladké

Bylo vyrobeno pro vás, abyste ho měli rádi a zažili s ním spoustu skvělých zážitků. Nehledejte v něm víc, než skvělou ovocnou chuť a příjemnou vůni. Říká se, že s jídlem roste chuť, tak si dejte něco dobrého, třeba pečené maso, a s chutí do něj. Na zdraví! :-)

MOLDAVSKÉ VÍNO červené má 12,5% objemových alkoholu a přibližně 30 g/l zbytkového cukru. Objem: 0,75 l   Doporučuje se podávat při teplotě 16 - 18 °C.

Skladujte na suchém temném místě při teplotách od 5 do 20 °C a relativní vlhkosti do 85%. Víno obsahuje oxid siřičitý.

Plněno v: IM "Alianta-Vin" SRL, Straseni, Moldavsko.


Náš redakční názor :

sladší, příjemné, plné - chuť dobrá, ve vínu je cítit slunce a zem vinice. Mnohem lepší, než běžná vína z obchodu v této cenové hladině. Chtělo by to větší zásobu :-)


Jiná zajímavá a doporučená autorská videa z produkce NET-TV Mozaika EU: