Moje nejlepší recepty

Lenka Holas Kořínková, Nakladatelství Eminent 2014


     Milí lidé, moje metoda stravování zvaná S.P.L.K. (Strava Podle Lenky Kořínkové) je jednou z nejlepších věí, které jsem si v životě mohla nadělit. Jím si kdy chci a kolik chci, nepočítám kalorie (protože to se u S.P.L.K. nemusí), necvičím (protože mě to nebaví), jen hodně chodím pěšky (protože neřídím a nemám auto). Dodržuji tuto metodu už přes 23 let (bezvýhradně) a mám stejnou váhu, jako když mi bylo 18 - a nižší, než když mi bylo 24 (o 13 kg) ... a je mi fajn.

     Tu a tam mám pocit, že tato kniha je na téma mé metody stravování knihou poslední - všechno jsem v této oblasti už vyčerpala, napsala, či řekla ... Byla to výrazná etapa mého života, která mi přinesla mnoho výjimečných zážitků a zkušeností a hlavně těšila mě - i mnoho lidí, jimž jsem S.P.L.K. v podobě svých mnoha teoretických i praktických knih předala.

     Užijte si všechny dobroty v této knize, nabízené stejně tak, jako si je užívám já, a chcete-li, buďte "zdraví, štíhlí a krásní", ale hlavně - mějte se rádi, ať už jste jacíkoliv. Protože umět se mít opravdu rád je v životě to nejpodstatnější.

      Co ještě dodat - miluju svobodu a S.P.L.K. je jednou z mých výbav, která k mé svobodě rozhodně patří ... Protože nehci být otrokem tloušťky, únavy, pocitu stárnutí ... a ani žádných tradic ... na ty kašlu ...  Cesty, barevné boty a S.P.L.K. - tak to vidím. Užijte si i tuhle knihu, pobavte se s ní, inspirujte se, vyhrajte si ... a zase někdy příště ...

Lenka


Nakladatelství EMINENT 2014     www.eminent.cz