Milion světů s tebou

Claudia Gray,  Nakladatelství COO BOO - Albatros média a.s.     www.albatrosmedia.cz


Milion světů s tebou

Claudia Gray, Nakladatelství COO BOO - Albatros média a.s.  www.albatrosmedia.cz


     Osud multivesmíru je v rukou Marguerite Caineové. Od té doby, co začala poprvé cestovat do jiných dimenzí s pomocí Ohniváka, vynálezu svých rodičů, stojí uprostřed multidimenzionálních problémů ona. Až nyní se dozvídá, jaé jsou skutčné plány prohnané Triad Corporation - vymazat stovky vesmírů. Paul Markov vždycky byl na straně Marguerite, ale po posledním útoku Triadu se změnil a leží na něm stín tragédie. Snaží se to překonat, ale i když mu Marguerite pomáhá, seč může, nezdá se, že by někdy mohl být stejný jako dřív.

      Ona je tedy jediná, kdo může zabránit zničení multivesmíru. Jde o miliardy lidských životů. V sázce nikdy nebylo víc. A Triad navíc vynesl nejvyšší trumf : zlomyslnou a duševně narušenou Marguerite z jiné dimenze, která je vždycky o krok napřed.

     Ve finále trilogie Ohnivák se rozhodne o osudech hrdinů. Multivesmír už nikdy nebude stejný. Nastane souboj mezi několika Margueritami - a zvítězit může jen jedna.

...................................

      "Zbláznila ses?" Už podruhé během dvou dnů táta pochybuje o mém zdravém rozumu a já ho vlastně chápu. Zvrácená za sebou nechává šílenou zkázu, kamkoli se vrtne.

     Máma s tátou sedí vedle mě, každý z jedné strany. Podle symbolu a nášivek na rukávech bleděmodrých kombinéz, které máme na sobě, se nacházíme na vesmírné stanici  Astraeus. Naštěstí tu funguje gravitace, nebo minimálně dost obstojná nápodoba gravitace v rotačním centru stanice. Vypadá to, že jsme v obytné části lodi, kde vědci a jejich rodiny žijí a pracují. Čtyři obrovské panely kolem zechytávají solární energii. Desky pod nimi zas sbírají nepotřebné plasma (ať je to cokoli) a vypouštějí ho do vesmíru.

      Když máma v atmosférické komoře objevila podezřelá data, dělily mě od vystřelení do vesmíru necelé tři minuty.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :