Milion sledujících

Brendan Kane,  Nakladatelství Zoner Press Brno 2018    www.zonerpress.cz


Milion sledujících

Brendan Kane, Nakladatelství Zoner Press Brno 2018 www.zonerpress.cz


      Každý den je na různých online platformách sdíleno více než 60 miliard příspěvků a pouze několik z nich uspěje v horečné snaze získat si pozornost. Zásadní otázkou pro každého, kdo chce získat co největší dosah pro svůj obsah, firmu, či značku, nebo se spojit s publikem po celém světě, už dávno není to, zda-li vůbec používat sociální média, ale naopak to, jak pro své cíle co nejefektivněji využít celou řadu různých online platformem. Brendan Kane vás prostřednictvím knihy "Milion sledujících" naučí, jak během krátké doby získat z nuly velké množství sledujících, jak vytvářet osobní, unikátní a hodnotný obsah a jak budovat svoji multimediální značku prostřednictvím populárních platforem, jako je Facebook, Instagram, You Tube, Snapchat a další.
.................................
      Máte-li co nabídnout (ať už oplýváte nadáním pro hudbu, výtvarné umění, sport, či dokonce pro budování značky, či start-upu) a víte, jak využít digitální a sociální platformy, můžete během krátké doby oslovit miliony, ne-li rovnou stovky milionů lidí po celém světě. Takto dělají kariéru sociální influenceři a v některých případech za pouhých pár let jejich věhlas přeroste i některé mainstreamové celebrity. Začínali doma mluvením před kamerou, kde před publikem sdíleli to, co je dělá jedinečnými. Se správnou strategií si může vybudovat obrovské globální publikum skoro každý.
.................................
     Brendan Kane je obchodní a digitální stratég pro korporace ze seznamu Fortune 500, značky a celebrity. Baví ho pomáhat svým klientům, systematicky vyhledávat a získávat nová publika, která odměňují relevantní obsah, produkty a služby svou pozorností a penězi. Jeho nejsilnější stránkou je schopnost odhalit hodnotu. Dokáže ze složitého udělat snadné díky nástrojům a metodám, které posilují růst a umožňují uskutečnit požadovaný záměr.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :