Malování na kameny

F. Sehnaz Bac - Nakladatelství Zoner Press a.s. Brno  2017      www.zonerpress.cz


Malování na kameny

F. Sehnaz Bac - Nakladatelství Zoner Press a.s. Brno 2017  www.zonerpress.cz

        Malování na kameny se stalo v posledních letech velmi populárním. Může být uspokojující zábavou pro všechny a někomu může také pomoci překročit most mezi prostým koníčkem a skutečným uměním. Kameny, které budete pro malování používat, se dají snadno získat. Často je možné je najít při hezké procházce přírodou. Hotovými výrobky můžete snadno ozdobit zahrady a vázy, nebo si je můžete dát na stůl, nebo jakýkoli kus nábytku. Kdykoli se na ně podíváte, pocítíte ve vaší domácnosti uvolňující účinky přírody.
     Malování na kameny je pro každého. Nejsou potřeba žádné umělecké zkušenosti. Každý se to může naučit - dospělí i děti - a materiály jsou nejen snadno dostupné, ale také levné. Krása a radost z procesu malování na kameny spočívá v "plátně", které tvar každého kamene nabízí a které určuje rysy každého výsledného vzoru a podněcuje kreativitu a představivost každého malíře. Tento těsný vztah je téměř jako komunikace - důvěrný vztah se samotným kamenem, který vás povede celým procesem malování na omezeném prostoru.
      V této knize najdete mnoho krásných a zábavných projektů pro malování na kameny. Najdete zde různá zvířata, jako jsou rozmanité sovy, pestrobarevní ptáci, motýli, vážky a pávi. Najdete zde také rostliny a květiny, které v přírodě neexistují. Věřím, že tento druh stylizovaných návrhů vám pomůže rozvinout kreativitu a vytvářet jedinečná umělecká díla.
      Kniha vás také povede k nalezení svého vlastního způsobu malování, aniž byste se museli trápit kvůli svým uměleckým dovednostem. Jelikož každý kámen v přírodě je jedinečný, budete nakonec při zkoušení technik vysvětlených v této knize vytvářet svá vlastní jedinečná díla.

Nakladatelství Zoner Press a.s. 2017      www.zonerpress.cz


Nenechte si ujít další originální videa z produkce naší televize :