Malá hůlka do dlaně - JAWARA

Na této veřejně přístupné stránce webu vám nabízíme základní ukázky sebeobrany v systému "BODYGUARD COMBAT ART". Můžete se podle nich začít sami doma učit - a další, pokročilejší techniky, kombinace a především tréninové postupy a texty (jak trénovat, kde zpevňovat, jak dýchat, na co si dávat pozor a pod...) najdete v klubové sekci každé ze stránek se sebeobranou. Natáčení této videoencyklopedie je náročné na čas i peníze a tak jsou další videa zpoplatněna ročním členským příspěvkem 1.000,- Kč (možno platit i pololetně, nebo čtvrtletně). Zde se přihlásíte : Registrace do klubu BODYUARD COMBAT ART CLUB


Blok úderů s užitím malé hůlky Yawara k protiúderu - je třeba vstoupit dovnitř prostoru útočníka a použít tlak, či úder, bodnutí ... koncem hůlky, nebo podobného předmětu (tužka, šroubovák, vařečka ...) na sval útočníkovy ruky a případně dál v protiútocích na citlivá místa pokračovat.

       Ukázka použití Yawary, nebo jakéhokoli podobného předmětu (propiska, jídelní příbor, baterka, vařečka, šroubovák ...), kdy volnou rukou blokuji útok, celým tělem uhýbám na opačnou stranu a druhou rukou s Yawarou současně útočím na citlivá místa horního pásma (brada zespoda, krk, podpaždí a pod ....)

Doporučená a zajímavá videa s tématikou sebeobrany a survivalu z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :