Magazíny - originální TV magazíny a pořady

Pravidelné pořady, střihové tématické magazíny, talk show s hosty, seriály ... z produkce naší televize


Milé divačky, milí diváci,

     Počínaje sezonou 2018/2019 internetová televize Mozaika zcela mění zaměření své autorské videoprodukce a z jednotlivých reportáží, PR rozhovorů a reklam, střihových pořadů a klipů, záznamů tiskových konferencí, přednášek, kulturních a sportovních událostí a akcí, vkládaných do tématických rubrik (s tím nepřestaneme, jen to už nebude základ naší tvorby), začínáme prioritně s tvorbou pravidelných televizních střihových magazínů, určených vždy pro určitou diváckou komunitu - podle zájmu a zaměření (například magazín o zdraví, dětský magazín, magazín o stylu a módě, kultuře, divadlu, filmu, výtvarném umění, o cestování, o vysloveně dívčích a dámských tématech, o sportu, přírodě, vitalitě a vnitřní energii a pod ...). Základním cílem této změny je přinést Vám, našim divákům na internetu, pravidelné pořady, na které se budete moci již dopředu těšit, s tématy, která vás nejvíce zajímají a moderované stálými moderátory a moderátorkami, na které se i budete moci více obracet s komunikací, otázkami, názory a pod ....

      Na této stránce najdete vstupy ke všem nově připravovaným, i "znovuobnovovaným" TV magazínům televize Mozaika. Magazíny budou střihové, to znamená, že je pro vás budeme i předtáčet na nejrůznějších akcích po celé republice a pak budeme natáčet propojující moderátorské vstupy, rozhovory s hosty, diskusní talkshow, nebo vyhlašování pravidelných diváckých soutěží o zajímavé ceny z velmi atraktivních prostor našich nových partnerů, a to hotelové sítě Sivek Hotels a Bauer Hotel Group, kteří nám k natáčení stabilně poskytnou interiéry svých hotelů, klubů a restaurací. Své partnery budou mít i konkrétní tématické magazíny a my vás budeme seznamovat s mnohými zajímavými produkty, firmami, službami, vždy pro vás budeme mít příjemné a zajímavé dárky do soutěží a pod ... Můžete se vskutku těšit na opravdu nové pojetí originální autorské videotvorby naší televize Mozaika!


Naši hlavní partneři : (klikněte na fotografie)


Partneři pro reportáže a vstupy s tématikou focení a videotvorby, svícení a studiového focení, fotomodelingu, foto a videotutoriálů pro veřejnost : 

(klikněte na fotografie)

.

MOZAIKA SPORTS  (od 10. prosince)

měsíčník - střihový magazín ze sportovního prostředí

Malé i větší sporty, od dívčího krasobruslení k bojovým uměním, od atletiky, gymnastiky až k adrenalinovým sportům, od koupání, plavání až k lyžování a dalším pohybovým aktivitám.

Lady´s Party TV Magazín

momentálně netočíme - hledáme moderátorku

Cokoli, co se týká všech malých i velkých slečen, paní i dam zralejšího věku - od kosmetiky po cestování, od dětí po muže, od vztahů po různé relax a wellness procedury, zajímavosti, akce, tipy, kultura, společnost a pod ...

Teri&Sofi

o životě teenagerů, teenstyle, teenlife

Talentované mladé moderátorky, herečky a zpěvačky Tereza Taliánová a Sofie Lukešová, s pomocí celé redakce TV Mozaika, připravují naprosto dokonalý, nový a originální autorský magazín pro teens :-)


Se všemi našimi pravidelnými magazíny se můžete setkat a opakovaně si je pouštět nejen přes web televize Mozaika, na kterém právě jste, ale také na téměř stovce našich redakčních stránek a skupin na Facebooku, dále na You Tube kanálu, Twitter a Instagram profilu NET-TV Mozaika EU!