Lovci duchů

Neil Spring  -  Nakladatelství Omega - knihy Dobrovský  2016


     "Nahoře je tajemná knihovna Harryho Price", řekla zadýchaně, jakoby pouhé pronesení té věty byl zločin. "Harry Price byl podivín", řekla ostře, "který věnoval svůj život odhalování podvodů a dokazování pravd v oblasti psychologie. V roce 1948, před svou smrtí, odkázal svoji sbírku této univerzitě, aby pomohla studentům fenomenologických jevů".

     "Fenomenologických ...?"

     Obrátila oči v sloup. "Někteří lidé tomu říkají "paranormální", dr. Caxtone. Horní knihovna obsahuje kolem dvanácti tisíc svazků, které se zabývají magií, astrologií, spiritualismem, iluzionismem, šarlatánstvím, čarodějnictvím a okultním výzkumem. Překvapuje mne, že jste o tom nikdy neslyšel."

................

     Vítejte na faře v Borley! Dostáváte se zřejmě na nejstrašidelnější sídlo v Anglii. Píše se rok 1926 a Sára Greyová získala práci, když se stala osobní asistentkou Harryho Pricea. Tento známý londýnský lovec duchů zasvětil život tomu, aby odhalil pravdu o mnoha anglických "duchařských případech". Bylo o něm známé, že neustane dříve, než případ vyřeší - buď odhalí podvod, nebo zjistí děsivou realitu ...

     Fascinující příběh o vyšetřování záhadných úkazů na faře Borley je dnes již legendární. Neil Spring přibližuje fakta o tehdejších událostech v působivého a neutřelého úhlu.

Záhadný a mrazivý příběh, opírající se o skutečné události!

Nakladatelství Omega - knihy Dobrovský  2016

www.knihyomega.cz

www.knihydobrovsky.cz