Léčivé mandaly 2017


     Kalendář Jarmily Beranové "Léčivé mandaly na cestu ke štěstí 2017" je v předvánočním období 2016 rozhodně vhodným dárkem pro lidi, k nimž máme silnější citový vztah a kteří mají rádi krásno, umění, barvy ... a především sami sebe, protože k tomu, dovolit k sobě přistoupit léčivé energii někoho jiného, se nejdřív musíte mít sami rádi - jinak to nejde.

     Léčivá moc mandal může začít působit v okamžiku zklidnění, v okamžiku, kdy nebojujeme sami se sebou. Vánoční svátky jsou pro takové chvíle velmi vhodné, ale klid pro působení mandal si můžeme sami připravit 365 dnů v roce, je to jen na nás.

     Nakonec, i náš život je jedna velká mnohobarevná a mnohovrstevnatá mandala, kterou si vytváříme každou prožitou minutou, každým zážitkem, který se nás kdy dotkl, každou zkušeností, kterou jsme kdy prošli - a je jen na nás, zda nalezneme i ve své životní mandale harmonii, lásku a inspiraci, nebo jen chaos a povrchní touhy.

     Jarmila Beranová svým čtenřům předkládá v mandalách svou vlastní vnitřní harmonii a energii vlastních prožitků a je ráda, když inspiruje a motivuje druhé. Kalendář pro rok 2017 je souborem vybraných mandal z posledních dvou let autorčiny práce, doplněným o motivační verše. Je na čtenáři, jak k tomuto kalendáři přistoupí - co však doporučuji - přistupujte v klidu a nechte v sobě rezonovat vše, co je vám příjemné - a začněte tvořit mandaly svého žití.


Jarmila Beranová - Léčivé mandaly na cestu ke štěstí 2017

Jarmila Beranová, Pujmanové 27/881, 140 00 Praha 4, www.pastelovysvet.cz

e-mail : jarmilaberanova@upcmail.cz,

tel. : 261 226 474, 606 118 857