Léčivá síla ovoce a zeleniny

Anthony William, Nakladatelství METAfORA Praha 2017   www.metafora.cz


Léčivá síla ovoce a zeleniny

Anthony William, Nakladatelství METAfORA Praha 2017 www.metafora.cz

      Anthony William vás ve své další knize "Mystický léčitel - Léčivá síla ovoce a zeleniny" učí uvolnit skrytou moc přírodních potravin a s její pomocí proměňovat svůj život. Na stránkách knihy naleznete například zásadní informace o faktorech, které vyvolávají onemocnění a rady, jak chránit sebe a své blízké ... druhy potravin, které napraví vaši DNA, povzbudí imunitní systém, vylepší vaši schopnost jasně přemýšlet, zneutralizují překyselené tělní systémy a ochrání vás před negativními emocemi ostatních, jakož i postupy, díky nimž se ovoce, zelenina a bylinky z volné přírody stanou pro každého léčivými.
      Kniha "Léčivá moc ovoce a zeleniny" však není pouze doporučením, že bychom měli jíst "více ovoce a zeleniny", což mnoha lidem předem bere radost a potěšení z jídla. Tato tradiční rada totiž představuje něco, co byste "měli" dělat, i když byste si raději dali pizzu. V této knize ale nenajdete žádné posuzování, ani odsuzování. Nehraje si na potravinovou policii. "Léčivá moc ovoce a zeleniny" je úžasný manuál o tom, jak vrátit životadárnou sílu, obsaženou v těchto božích darech do našich životů. Lahodně, zdravě, radostně.
      Kniha navíc vyvrací módní trendy a mýty o potravinách, které mnohé z nás po desetiletí matou. Patří k nim obavy z ovoce, jelikož ovoce je sladké, mylně řadíme ovocný cukr k ostatním nezdravým cukrům, které přispívají ke vzniku obezity a neprospívají zdraví. Ovoce je jiné a proto ho musíme jíst mnohem více. Když do svého jídelníčku zařadíte více ovoce, touha po sladkém je snížena a mizí. Díky pojídání datlí, bobulovin, pomerančů a banánů se ocitnete v novém světě sladkého potěšení.
       Budete-li se řídit doporučeními v této knize, nákupy potravin a vaření naberou nový směr, protož k vám začne promlouvat duch ovoce a zeleniny a bude působit ve vašem těle a životě. Budete vnímat, jak vás příroda pozitivně ovlivňuje - a začne se probouzet hluboko uložená prapůvodní část vašeho já.
      Náš život je plný obav z nebezpečí. Na noc zamykáme dveře, platíme si pojištění, pořizujeme si domovní alarmy. Zkoušíme různé módní diety a doufáme, že nás ochrání před srdečním onemocněním, rakovinou, diabetem. S narůstajícími hrozbami ve světě nacvičujeme hledání úkrytů v budovách a procházíme bezpečnostními rámy. Jsme zvyklí žít ve světě pravidel a nařízení, protože bezpečnost je na prvním místě. Je nám jasné, že bez ní jsme ztraceni.
       Tato kniha pojednává o naprosto jiném stupni nebezpečí, jehož nutnost si ani neuvědomujeme a které potřebujeme více než kdy jindy. Hovořím o bezpečí našeho zdraví - jinými slovy o přežití. Jsou to věci, týkající se toho, jak se přizpůsobit měnící se době, které nás nikdo  nemohl naučit. I když jsou naše znalosti velké, je toho ještě hodně, co potřebujeme vědět.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :