Kurzy, workshopy a semináře

organizované přímo produkcí NET-TV Mozaika EU a s osobní účastí zakladatele a hlavního lektora BODYGUARD COMBAT ART Jaroslava Poláka

     Veřejné kurzy a workshopy sebeobrany v systému "BODYGUARD COMBAT ART" buď vyhlašují naši partneři, tedy nejrůznější fitcentra, sportovní centra, TJ a pod ... které právě začínáme oslovovat po celé ČR, nebo je vyhlásíme občas sami (tedy produkce televize Mozaika), a to v Praze. Tyto kurzy jsou pro širokou veřenost ve věku od cca 14 let jakkoli výše.

     Pak jsou kurzy neveřejné, které začínáme nabízet například zaměstnancům firem, úředníkům na větších úřadech, větším dětem na středních školách a pod ... (tedy je to pro uzavřený kolektiv, kam nemůže přijít někdo zvenčí).

     Workshopy nabízíme celodenní (sobota, nebo neděle), nebo celovíkendové (sobota a neděle), případně prodloužený víkend (od pátečního, možno i od čtvrtečního odpoledne až do neděle). U delších workshopů bude organizátorem vždy zajištěno ubytování, případně i stravování.

Na workshopech, kurzech a seminářích se může vyučovat programově :

  • sebeobrana pro ženy (univerzální základy sebeobrany, víc důraz na fyzické obtěžování a držení)
  • sebeobrana pro dospělou veřejnost (víc důraz na obranu proti silovým úderůma kopům a útokům se zbraní)
  • sebeobrana pro teenagery (univerzální základy sebeobrany, odvrácení útoku a únik)
  • sebeobrana pro profesionály (okamžité zamezení útoku a držení útočníka pod kontrolou)

     Pokud máte zájem právě u vás, ve svém fitcentru, pohybovém klubu, wellnesscentru, sportovním areálu, tělovýchovné jednotě - nebo ve firmě, na úřadu, na střední škole a v rámci podobných kolektivů realizovat workshop - nebo pravidelné workshopy, kurzy, či s přednáškami (přežití, ochrana, šikana, drogy a podobná témata) propojené semináře sebeobrany pro teenagery, ženy, dospělou veřejnost, či profesionály (pracovníky firemních ochranek, bezpečnostních agentur, osobní bodyguardy, městskou policii a pod ...) - kontaktujte mne na mailu :

sebeobrana@mozaikatv.cz  nebo na mobilu +420 704 154 406

rád se domluvím kdekoli na území ČR i SR (v případě zámu i Evropy).

Jaroslav Polák, hlavní lektor BODYGUARD COMBAT ART a ředitel NET-TV Mozaika EU

Základní workshop sebeobrany pro veřejnost

Praha, neděle 2. září 2018 Praha

Workshop pro širokou veřejnost, základy sebeobrany, pro muže a ženy od cca 14 let jakkoli výše