Kurz Praha září - říjen 2018

Praha,  13. září až 25. říjen 2018 - každý čtvrtek od 16.00 do 18.00-19.30 hodin

7 x dvě až tři a půl hodiny výuky, cvičení, povídání a diskuze


      Tento úvodní kurz vás seznámí velmi podrobně se dvěmi hlavními řadami "Magických pohybů", a to s univerzální řadou "Záměru" (aktivace celého energetického těla) a s řadou enerie pro dělohu "Ženská" řada. Proto je také kurz více určen ženám, i když ženskou řadu mohou cvičit i muži - se změnou směrování enerie do svých vnitřních orgánů.

     V září a říjnu 2018 má být příjemné a rozumně teplé počasí a proto začneme venku v parku (Praha - centrum, u metra) a v případě nepřízně počasí zajistím tělocvičnu. Cvičení venku je lepší z důvodu napojení se na energii země, lépe se také dýchá, ale i cvičení v tělocvičně je velmi účinné a silné.

     Cvičit mohou lidé, kteří se dokáží na to, že cvičí, zároveň dýchají a vizualizují si účinky na eneretické tělo, soustředit - není proto příliš vhodné pro děti. Nedávám ale žádné věkové hranice a limity, kdo chce přijít a cvičit, může, i kdyby to bylo dítě, nebo teenager. Cvičení není pohybově náročné, není příliš dynamické, ale ani strnulé a pomalé, příjemně vás rozehřeje a nabije energií. Můžete cvičit i v pokročilém věku, oslabeni po nemoci, při nadváze a pod. Vhodné je toto cvičení stejně tak i pro muže a ženy mladé, sportující a aktivní - je to prostě vaše volba, váš záměr.

     Cvičí se v jakémkoli pohodlném a přiměřeně volném oblečení, nejlépe takovém, které dýchá a příliš vás nesvírá a nepoutá. Cvičí se bez různých ozdob a kovových prvků na těle (bez hodinek, náušnic, náramků, prstenů, řetízků a pod ...) a v lehké adekvátní obuvi, v tělocvičně jsou nejpohodlnější silné ponožky.

     K tomu začít cvičit vůbec nepotřebujete nějakou pohybovou dovednost - prostě se postavíte a budete opakovat a pamatovat si jednoduché pohyby, které vás budu učit, zároveň vám budu vysvětlovat jejich účinek pro vaši vizualizaci (sebeprogramování) a dýchání při cvičení (dech velmi silně podporuje pohyb energie).

      Cvičení začne ve čtyři odpoledne a budu jej prolínat i s povídáním o toltéctví a s odpověďmi na vaše dotazy. Můžeme skončit kdykoli mezi šestou až půl osmou, to už se začne stmívat. Budu vám ale po tuto dobu k dispozici, bude jen na vás, jak to využijete.

       Začínáme 13. září a skončíme 25. října, to je celkem 7 čtvrtků. Pokud kvůli nečekané nepřízni nějaký čtvrtek cvičit nebudeme moci, domluvím se s vámi na náhradním dni v týdnu.

     Cena tohoto úvodního kurzu je 2.000,- Kč/osobu, registrovaní členové a členky klubu "Koncept Bodyuard" naší televize mají 50%ní slevu (tedy jen 1.000,- Kč). Členem klubu se může stát kdokoli, stačí registrace vaším mailem a roční členský poplatek 1.000,- Kč/osobu - a otevřou se vám všechny neveřejné výukové a cvičební materiály, stránky a sekce na tomto webu - celoročně také máte významné slevy na všechny naše akce a na budoucí nabídku našeho připravovaného e-shopu).

                        Přihlašte se mailem na :  magickepohyby@mozaikatv.cz

obratem vám pošlu podrobné pokyny k zaplacení kurzu a další info o celém kurzu. Vaše případné konkrétní otázky rád zodpovím také na tomto mailu, nebo na telefonu : +420 704 154 406.

                                                          Jarolav Polák, lektor kurzu, ředitel a producent NET-TV Mozaika EU


Videa z archivu NET-TV Mozaika EU