Krém Glatte  - Glate Body, Glate Daily a Glate Extra Strong

VIS Pharmaceutical s.r.o.  Karlovy Vary  -  www.glatte.cz


      Filosofií krémové pěny Glatte je navrátit pokožce její přirozený stav. Glatte nepotírá symptomy kožních onemocnění, jako jsou záněty, svědění nebo loupání. Tento krém s karbamidem působí přímo na jejich příčiny. Pomůže Vám se suchou kůží na rukou i na nohou, na těle i na loktech. S krémem Glatte bude Vaše kůže jemná jako pokožka dítěte!

      Složení krému Glatte bylo testováno v Německu a byla prokázána jeho nezávadnost a účinnost. Pro klid svých klientů jsme provedli dodatečný test nezávadnosti ve známé laboratoři MVDr. Šotoly v Kroměříži (městě zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO), test účinnosti za pomoci Prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., předsedy Dermatologického univerzitního nadačního fondu (jde o jednoho z předních evropských dermatologů a prezidenta České dermatovenerologické společnosti) a test spokojenosti zákazníků u těch nejnáročnějších klientů, kteří jsou zvyklí na nejvyšší kvalitu.

Krém Glatte - suchá pokožka bude hebkou!

      Glatte je lepší než obvyklé krémy, neboť má velmi jemnou pěnovou strukturu, není mastný, okamžitě se vstřebává a nezanechává žádné stopy, neobsahuje barviva a parfémy!

     Pokud vás trápí velmi suchá pokožka na rukách, těle a nohách, či pokud máte zrohovatělou pokožku na chodidlech - můžete vše rychle zlepšit. Můžete efektivně řešit problém suché pokožky i v případě, že trpíte atopickým ekzémem, lupénkou nebo cukrovkou.

Vyberte si svůj Glatte !

Glatte Body 5%

- pěnový krém na tělo, ruce a nohy pro hedvábnou pokožku. Krém je vhodný k dennímu používání, po koupání v bazénu, po opalování, po depilaci i po lázeňských procedurách - vždy, když je kůže na těle, rukou a nohou náchylná k vysušování.

Glatte Daily 10%

- pěnový krém na tělo, ruce a nohy na suchou a velmi suchou pokožku. Je rovněž vhodný k péči o pokožku osob s atopickým ekzémem, diabetem, či lupénkou.

Glatte Extra Strong 15%

- nejaktivnější z prostředků, které máme k dispozici, se postará o intenzivní hydrataci a regeneraci velmi suché a namáhané kůže na nohách včetně mozolů a prasklin.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :