Kotel strachu

Jeo Dever,  Nakladatelství Mytago 2016


      V okamžiku, kdy z krystalu směrem k tvé hrudi vyšlehne sršící výboj, pevně uchopíš Sommerswerd do obou rukou a ve spršce bílých jisker ho odrazíš zpět na ještěry. Střela se zasvištěním vletí mezi ně a za ohlušujícího třesku jejich těla i podivnou zbraň rozmetá na hořící kusy všude po podlaze i zdech chodby. Zakryješ si obličej pláštěm a se skloněnou hlavou proběhneš skrz vzdouvající se kouř a plameny do čistší části podzemí. Otoč na 241.

.................................................

     Jsi Lone Wolf, poslední z mistrů řádu Kai. Nad Magnamundem se vznáší stín války a tví nepřátelé násobí své síly, aby ti zabránili ve splnění poslání. Nemůžeš otálet. Nepřátelské obrněné legie pochodují k městu, pod jehož ulicemi leží skryt předmět, po kterém pátráš - Kámen vědění z Tahou.

      V Kotli strachu musíš být při hledání Kamene vědění ve fantastickém městě, postaveném před mnoha tisíci lety, vždy o krok napřed před svými nepřáteli.

      Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze kombinovat a získat tak fantastický RPG epos.

Nakladatelství Mytago 2016