Kopačky a zlatokopky

Milan Macho, Nakladatelství Brána 2017


     Šárka se přistihla, že ji to táhne do fitka a tušila, co za tím je. Kdo za tím je. Ten mladý trenér s téměř antickou postavou, bohatou hřívou a modrýma očima. Jak řídila a upírala zrak přes přední sklo, vracela se jí představa svalnatého mlaďocha s velkými a silnými dlaněmi.

     Dorazila na poslední chvíli. Vběhla do šatny, rychle se převlékla a vmžiku byla na běhacím páse, aby na začátek prokrvila tělo. Pak přešla na dynamický strečink. "Šárko, povolte, trochu se uvolněte a teď protáhnout!" diktoval trenér a citlivě ji svíral v bocích. Podvolila se. "Tak ... prima, to je ono." Situací, kdy se jí Martin dotýkal, přibývalo. Cítila, že jí to nevadí. Naopak. Opouštěla už skoro prázdné fitko, jen na opačném konci sálu makal na rotopedu nějaký chlápek středního věku. Pod sprchou ji napadlo pohladit si bradavky. Příjemné. Po břiše si sjela rukou do klína. Viděla před očima trenéra, i když tam nikdo kromě ní nebyl.

..........................

     Po čtenářsky úspěšném thilleru "Fotbal v drápech smrti" přichází oblíbený autor s dalším napínavým příběhem "Kopačky a zlatokopky", opět z fotbalového zákulisí, kde se daří intrikám a podvodům. Je to úrodná půda také pro vypočítavé mladé ženy.

     Tři muži, tři osudy, které se vždy v určitou chvíli protínají. Úspěšný trenér má velký problém. Vedení klubu ho nutí k podvodu, s nímž on nesouhlasí. Dochází k brutálnímu konfliktu.

Nakladatelství Brána 2017

www.brana-knihy.cz