"Koncept BODYGUARD" NET-TV Mozaika EU

Placená sekce internetová televize Mozaika s výukou sebeobrany, survivalu, poradenstvím pro nouzové a krizové situace, první pomoc, lékařskou péči, poradna pro těhotné a maminky, poradna pro ty, kteří mají jít do vězení a mnohé další užitečné rady, návody, výukové a tréninkové plány, metody a koncepce, doprovázené stovkami originálních výukových videí naší televize. Členství v Klubu sekce "Koncept Bodyguard" stojí 1.000,- Kč ročně.


      "Koncept Bodyguard" bereme významově jako Vaše rozhodnutí být sám sobě "osobním ochráncem - bodyguardem" a v tomto smyslu se naučit vše, co je potřeba k dobré orientaci v současné společnosti a k dobrému řešení nejrůznějších životních situací, které vás mohou v reálném životě potkat - a neustále potkávají. V této sekci, která je zpoplatněná tisícikorunovým ročním členským poplatkem (výroba materiálů pro tuto sekci je velmi drahá), naleznete materiály, podle kterých se můžete učit, trénovat, nebo orientovat a dobře se rozhodnout v nejrůznějších životních situacích - ať už se máte stát rodičem, nebo čelíte jakémukoli druhu šikany a obtěžování, chcete se dobře orientovat v přírodě a terénu, nebo se vám něco přihodilo a máte jít poprvé v životě do vězení. Naučíme vás fyzickou sebeobranu pro profesionální bodyguardy, vysvětlíme vám principy praktického chápání a užití práce s vnitřní energií a energetickým tělem a techniky psychického sebeprogramování.

      Stanete se bojovníkem v tom nejlepším slova smyslu - bojovníkem za sebe sama, za svou schopnost rozumět životním výzvám, čelit problémům a umět je řešit a chránit tak sebe, svou rodinu, své děti, své nejbližší a své hodnoty.

     Být sám sobě osobním ochráncem znamení především jednat v životě tak, abychom se do nebezpečných, krizových, střetových, nebo život ohrožujících situací nedostávali vůbec. V profesi osobního ochránce platí, že pokud se již ochránce dostal do situace, ve které musí bojovat, tak již udělal předím řadu chyb - v přípravě, strategii, plánování a provedení své práce.

     Stejně tak se i my, pokud se již na tmavém liduprázdném místě uprostřed noci máme bránit skupince násilníků - jsme se již předtím dopustili mnoha chyb, jinak bychom na tom místě vůbec nebyli. Když stojíme na střeše našeho zaplaveného domu, zvažujeme, zda jsme vůbec udělali dobře, když jsme dům na takovém místě koupili, nebo postavili - ale to už je pozdě. Když stojíme ve tři ráno v pyžamu před domem, ve kterém v bytě sousedů hoří a nás hasiči a policie vykázala ihned a bez rozmýšlení ven - je pozdě přemýšlet, do čeho se mám obléci, kde vezmu peníze na cestu k příbuzným, co času a nervů mne bude stát obíhání úřadů, protože mi všechny doklady, dokumenty, smlouvy a jiné listiny právě hoří. Stojím venku, je mi zima, nemám své léky, začínám mít hlad a podléhám panice. Takto se nechová člověk, který je sám sobě svým vlastním osobním ochráncem.

     Začínáme výukou fyzické sebeobrany, protože na ní je nejzřetelněji vidět princip celého "Konceptu Bodyguard" - nejlepší cestou obrany je uvažovat dopředu, připravit se, vědět, co přijde a co může přijít, znát pro jistotu metody obrany a únikové cesty, mít k tomu potřebné materiální, technické, vědomostní i fyzické vybavení - a všemu rizikovému se vyhnout. Profesionální boyguard takto chrání svého klienta - a vašimi celoživotními klienty jsou vaše děti, vaše rodina, blízcí, milí, rodiče a prarodiče, slabší a nemohoucí ve vašem blízkém okolí - ti, kteří se na vás spoléhají, že jim v případě krize a nouze a nebezpečí pomůžete. A i když uděláte vše pro to, abyste se rizikům vyhnuli, tak se stejně formou tréninku připravujete na možná selhání vaší prevence, na to, že nastanou nečekané a nepředvídatelné situace - a že se v nich budete muset umět rychle zorientovat a bude je muset bezpodmínečně zvládnout.

     Tato naše sekce webu NET-TV Mozaika EU vám přináší utříděné a přehledné video, foto a textové návody, jak zvládnout, řešit, zorientovat se a přežít v nejrůznějších krizových a nouzových situacích, v nebezpečí a ohrožení, která mohou nastat v podmínkách Střední Evropy v příštích letech. Roční členský poplatek 1.000,- Kč za možnost samostudia, domácího tréninku a třeba i ušetření měsíců času, než byste si takové informace sami sehnali, je naprostý pakatel ve srovnání s vaším životem, či životem vašich nejbližších. Nám to jen umožní pro vás další týdny, měsíce a roky tuto sekci tvořit, stavět, rozšiřovat a neustále plnit novými a novými videotechnikami a videotutoriály, texty, radami, informacemi a návody.

Internet, kyberútoky, kyberšikana, ochrana

vše, co nám hrozí z kyberprostoru

Nástrahy internetu jak pro vaše děti, tak i pro dospělé - vydírání, manipulace, kyberšikana, sexuální obtěžování, trolling, krádeže identity, zneužívání sociálních sítí a pod ....