Kolagenový elixír tvář/dekolt INVENTIA

Collagen Face and Cleavage Elixir  - Kolagenový elixír pro tvář a dekolt - 30 ml - Triple Helix Formula


     Vyzkoušeli jsme v redakci a i u 70leté ženy vyvolává svěží pocity, pleť je znatelně napnutější, zářivější a vypadá zdravěji. Vyzkoušeno a rozhodně doporučujeme!

Olej z peciček granátového jablka - nezvykle hodnotný olej obsahující ve svém složení velmi vzácnou kyselinu, která je příbuzná se skupinou kyselin CLA a vzhledem k tomu, že má ještě větší potenciál, bývá někdy nazývána "super CLA". Tato složka má velmi významné protizánětlivé působení. Navíc je tento olej bohatý také na další nezbytné nenasycené mastné kyseliny, které ještě dodatečně ovlivňují stav pokožky. Olej je také bohatým zdrojem antioxidantů, které působí proti volným radikálům a zpomalují tak stárnutí pokožky. Látky obsažené v tomto cenném oleji působí vyživujícím, zjemňujícím, hojivým a revitalizačním efektem, což je viditelné především v případě přesušené a zralé pokožky. Tento olej rovněž stimuluje obnovu buněk pokožky, což přináší urychlení regenerace její svrchní vrstvy - epidermis, kterou posiluje. Olej obsahuje také jemné fytoestrogeny, které povzbuzují a vyhlazují pokožku, činíc ji rozzářenou a pružnou.

     Unikátní, velmi lehký protistárnoucí krém - elixír s anti-glykačním efektem a s bioaktivním stimulátorem fibroblastových buněk tvořících kolagen. Byl speciálně vyvinut pro intenzivní péči, viditelné omlazení a zpevnění zralé pleti obličeje, krku a dekoltu.
       Výjimečná anti-age receptura činí z tohoto krému skutečný elixír - omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® je doplněn o aktivní látky jako je Trylagen® nové generace s aktivní směsí peptidů a proteinů, dále Hydromanil®, kyselinu hyaluronovou a cenný olej z granátových jablek. Tyto složky zaručují i velmi zralé pleti nezbytnou výživu, intenzivní hydrataci, celkové omlazení a regeneraci.
      Elixír působí proti volným radikálům, chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a posiluje přirozenou ochrannou baiéru pleti. Navíc zpomaluje proces glykace, při kterém dochází ke "stárnutí" a degradaci kožních buněk zevnitř. Tím účinně bojuje na dvou "frontách" (z vnějšku a zevnitř) a znatelně oddaluje proces stárnutí a ochabování pokožky. Elixír stimuluje obnovu buněk, aktivuje zvýšenou syntézu kolagenu, urychluje regeneraci a posílení svrchní vrstvy pokožky.
    Elixír s charakteristickou vůní oleje z jadérek granátových jablek se velmi dobře vstřebává, zanechává pokožku hydratovanou a vyživenou. Obnovuje a posiluje přirozenou strukturu pokožky, redukuje vrásky a další projevy stárnutí, zlepšuje hutnost, pevnost a elasticitu pokožky. Receptura bez parabenů.

  • intenzivně hydratuje a vyživuje zralou pleť
  • obnovuje a posiluje přirozenou strukturu pokožky
  • zpomaluje "stárnutí" a degradaci kožních buněk zevnitř (anti-glykační efekt)
  • zvyšuje obnovu kolagenu, zlepšuje pevnost a elasticitu pokožky
  • dodává pleti mladistvý vzhled, jas a vitalitu
  • chrání pokožku před volnými radikályje pokožku

     Potřebné množství eixíru lehce naneste konečky prstů každé ráno a večer na očištěný obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte, případně nanášejte až na kolagen.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :