Kolagen centrum - Eva Sojková


Naše motto: " ZDRAVÍ, KRÁSA A VITALITA V KAŽDÉM VĚKU"

      Eva Sojková - výhradní dovozce značky INVENTIA PT, výrobce hydrátu ŽIVÉHO PŘÍRODNÍHO KOLAGENU - TRIPLE HELIX FORMULA BIOAKTIVNÍ KOLAGENOVÉ KOSMETIKY A MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝCH DOPLŇKŮ STRAVY PRO ČESKÝ A SLOVENSKÝ TRH. Provozujeme velkoobchod, maloobchod, eshop a bezplatné poradenství - 100 % ZBOŽÍ MÁME DENNĚ SKLADEM.

     Jmenuji se Eva Sojková (*1954), jsem zakladatelka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ a Prvního bezplatného konzultačního a poradenského kolagenového centra v ČR a SR, které jsme společně s mým synem Markem založili v roce 2006 na základě bohatých zkušeností s používáním různých druhů kolagenů. Bylo těžké se orientovat ve světě byznysu a nepodlehnout reklamám.

     Cílem Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ je ve spolupráci s předními odborníky seznamovat se s kvalitními a vyzkoušenými výrobky, které prokazatelně pomáhají přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí nejen zvnějšku, ale i zevnitř. Mezi klíčové výrobky bezesporu patří světově uznávaný objev hydrátu ŽIVÉHO PŘÍRODNÍHO KOLAGENU - čistého TROPOKOLAGENU bez konzervantů a parabenů, který si zachovává neporušenou skladbu aminokyselin trojité šroubovice.

     Pro nás je nejdůležitější výhradně originální kvalita a bezpečnost produktů, za které ručíme jako distributor svým dobrým jménem. Proto jsme se rozhodli na základě smluvní dohody s výrobcem INVENTIA PT modré balení kolagenu od stejného výrobce nahradit exkluzivním červeno-bílo-zlatým balením, které se doposud prodávalo pouze v USA, Kanadě, Beneluxu apod.

     Díky tomu se nám podařilo znovu vrátit na náš trh ORIGINÁLNÍ kvalitu nejvzácnějšího hydrátu živého přírodního kolagenu NATURAL COLLAGEN INVENTIA, který sahá až ke kořenům krásy a zdraví. Ten, který jsme pro vás léta testovali v rámci zkušebních programů Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ s předními odborníky, a tak jako vy, jsme byli fascinováni jeho omlazujícími, regeneračními a ozdravnými účinky.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :