Káva Xanadu

Originální káva nejen z Keni, ale také Rwandy a Etiopie. Pražíme kávu na míru. Podle přání zákazníka.      www.xanaducoffee.cz 


     Kávu Xanadu jsem si vychutnal zatím pouze v podobě klasického "turka" po česku, tedy rozemleté kávy, zalité vařící vodou. Hned napoprvé bylo znát, že je káva čertvě umletá, že je chuťově hutnější, plnější. Nejsem úplně příznivec mléka, či šlehačky, ale do této kávy se hodila, dovyvážila chuť o jemnější hladkost, včetně špetky skořice. První pocit z kávy - kvalita. Vyzrálost a bohatost chuti. Příjemná sytě hnědá barva a bohatá kávová vůně. Zařazuji mezi své oblíbené značky.

      Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU

     Jsme česko-keňská společnost, známe se s místními farmáři, osobně si tedy kávu vybíráme a ochutnáváme na keňských farmách, ale také si kávu dovážíme sami. Dovážíme si kávu nejen z Keni, ale také Rwandy a Etiopie. Pražíme kávu na míru. Podle přání zákazníka.

     Nabízíme také proškolení pro práci s kávovarem - v kavárnách, ale také jednotlivcům pro domácí přípravu kávy, ať už filtrované či na bázi espressa. Kávu dodáváme do firem - velké objemy, ale také jednotlivcům - třeba jen balíček.

     Pravidelně podporujeme africké denní centrum St. Euphrasie. To pomáhá ženám a dívkám, které se řízením osudu dostaly do neřešitelných životních situací.

Hned v úvodní videoupoutávce nového TV Magazínu televize Mozaika "Úplně vše o kávě" najdete diváckou soutěž o tři dárková balení kávy XANADU!


Další zajímavá a doporučení videa z originální produkce NET-TV Mozaika EU: