KANOR kolekce Sollus

https://www.vinazmoldavska.cz/cs/nabidka-vin


Moldavská vína

     Společnost Sollus s.r.o. v současné době dováží vína od společnosti Alianta-Vin, což je jeden z nejvýznamnějších výrobců vína v Moldavsku. Jejich vína se vyvážejí kromě České republiky také do Polska, Rumunska, USA, Izraele, Německa a dalších zemí.

      Aby mohla společnost Alianta-Vin vyvážet svá vína na náročné evropské a zámořské trhy, musela si zajistit certifikaci kvality a bezpečnosti svých výrobních postupů. Díky vynikající práci a kontrole kvality v celém procesu výroby získala společnost Alianta-Vin certifikát ISO 22000:2005, což ji zařadilo mezi výrobce s vysokou prestiží.


červené likérové víno

Speciální víno KANOR (dříve Kagor Pastoral) má tmavě rubínovou barvou, plnou sametovou chuť s tóny sušených švestek a vůni plnou vyzrálého ovoce. Hodí se k dezertům i nejlepším pokrmům. Kagor patřil a patří mezi vína aristokratů a sám je aristokratem mezi víny. Víno Kagor Pastoral má 16% objemových alkoholu a přibližně 160 g/l zbytkového cukru. Objem: 0,75 l. Jedná se o tzv. fortifikované víno.Doporučuje se podávat při teplotě 16 - 18 °C.

Skladujte na suchém temném místě při teplotách od 5 do 20 °C a relativní vlhkosti do 85%. Víno obsahuje oxid siřičitý.

Plněno v: IM "Alianta-Vin" SRL, Straseni, Moldavsko.

Náš redakční názor :

Ochutnali jsme, byli jsme překvapeni plnou hutnou a příjemnou chutí, s kořeněným podkladem. Desertní vína jsou sladší a těžší, přesto víno Kanor je zároveň svěží a příjemné. Určitě doporučujeme pro slavnostnější chvíle.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :