Kalendář akcí


      Ahoj všichni, kteří máte zájem se naučit reálnou sebeobranu nejen podle výukových videí na tomto webu - ty máte kdykoli k dispozici ZDARMA - budeme stále přitáčet, zlepšovat, rozšiřovat - ale také na víkendových workshopech a týdenních kempech (léto), které pro vás již začínám připravovat.

       Na pravé polovině této stránky najdete všechny zorganizované akce, na které se můžete přihlásit - když si na ně kliknete, najdete veškeré podrobnosti. Chci dělat víkendové workshopy na různých místech ČR, ale vy se můžete přihlásit na jakékoli termíny a místa, ať už to máte "v sousedství", nebo přes půl republiky. Samozřejmě můžete přijet třeba i ze Slovenska a pod ...

        Pro všechny workshopy bez rozdílu platí :

  1. minimální věk účastníků a účastnic je 15 let.
  2. všichni účastníci a účastnice musí mít a na místě se prokázat dokladem o plném očkování na Covid-19 oběma dávkama (pokud se ze zdravotních důvodů očkovat nemůžete, vyřešíme individuálně), nebo platným a průkazným testem o bezinfekčnosti - tohle se bude měnit v závislosti na tom, co po mně, jako organizátorovi a penzionu, hotelu a kempu jako ubytovateli bude aktuálně vyžadovat hygiena, obec, ministerstvo zdravotnictví, vláda a pod .... snad už to brzy nebude zapotřebí vůbec ....
  3. Sebeobrana v mých workshopech je určena lidem, kteří netrénují bojová umění a bojové sporty v bojových školách, nebo oddílech. Je pro širokou veřejnost - lidi, kteří se chtějí naučit základy sebeobrany na ulici a jinak nesportují, mají i třeba pohybová omezení, jsou oslabení, mají nadváhu, jsou vyššího věku, po nemoci ..... Workshopy ani videa nejsou určeny pro zdokonalování již trénujících boxerů, karatistů, zápasníků a pod, ani pro zdokonalování fyzické kondice a odolnosti.
  4. Všechny mnou organizované akce jsou včetně zajištěného ubytování, stravy, programu výuky sebeobrany i doplňkového programu, který bude pokaždý jiný (zábava, gastronomie, sport, adrenalin, relax, wellness, příroda a pod ...).
  5. Z každé akce, které se zúčastníte, dostanete i videozáznam proběhlé výuky v podobě zaslaného sestřihu (přes "uschovna.cz") k vašemu dalšímu domácímu opakování. Veškeré vyučované pohyby, kombinace a techniky také najdete na tomto webu v podobě výukových videí.
  6. Workshopy jsou vhodné především pro dvojice, nebo páry - tedy pro lidi, kteří spolu budou trénovat i po workshopu. Můžou se účastnit partneři, manželé, kamarádi a kamarádky, kolegové, rodina (třeba otec s dcerou a pod ...), je jedno, zda to bude pár smíšený, různého věku, dva muži, dvě ženy ... samozřejmě se můžete přihlásit i jednotlivě, individuálně.
  7. Na každé akci je omezen počet účastníků (většinou ubytovací kapacitou, nebo velikostí cvičebního prostoru) na určitý strop. Platí zásada "kdo dřív přijde a uhradí závaznou zálohu". Svým přihlášením a zaplacením závazné zálohy si pro sebe zablokujete jedno místo na akci. Pokud na akci nedorazíte, nebo se odhlásíte méně než 7 dnů před začátkem akce, zálohu vám nevracíme, neboť musíme objednané služby a rezervované ubytování uhradit i tak. Můžete ale své místo komukoli přenechat (prodat). Při odhlášení více jak 7 dnů před akcí vám vrátíme polovinu zaplacené zálohy (chráním se tím před příliš častým rušením účasti jen proto, že se nakonec někomu nechce, nebo jej zláká na poslední chvíli nějaká jiná zábava - mně to pak působí škodu), při odhlášení měsíc a více před akcí, nebo z důvodu prokázaného úrazu (zašlete lékařskou zprávu) a jiného vážného důvodu vám vrátíme plnou zálohu zpět. Pokud by se akce nekonala z jakéhokoli důvodu na naší straně, nebo na straně ubytovatele (hotelu, penzionu, kempu, kde má akce proběhnout), ihned se zprávou o zrušení a omluvou vám ten den odesílám peníze zpět v plné výši. To samozřejmě platí i v případě, že bude akci nemožné zrealizovat z důvodů koronavirové situace - tedy zákazu takových akcí celorepublikově (což se dnes nedá měsíce dopředu odhadovat, či předvídat).

29. - 31. říjen 2021

(připravuji)

.....

12. - 14. listopad 2021

(připravuji)

.....

26. - 28. listopad 2021

(připravuji)

.....

10. - 12. prosinec 2021

(připravuji)

.....