Justin Bieber   -   Přísně tajné

nakladatelství CooCoo  Albatros média a.s.  2014


    Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v kanadském městě London. Vyrůstal ve Stratfordu, dalším malém městě v provincii Ontario.

      Dne 19. ledna 2007 nahrála Justinova matka na You Tube první video, na kterém její syn zpívá a hraje. Myslela si, že to bude zajímat jen několik jejích přátel a příbuzných, ale odstartovala tím něco mnohem většího, než si dokázala představit.

     V roce 2012 ho časopis Forbes označil za třetí nejvlivnější celebritu světa. Měl více než 46 milionů příznivců na Twitteru, tři miliardy shlédnutí na You Tube a armádu naprosto oddaných fanoušků, známých jako "Beliebers". Biebermánie a bieberholici ho pronásledují na každém kroku.

     Turné "Believe Tour" běželo od září 2012 do prosince 2013 napříč Severní a Jižní Amerikou, Evropou, Asií, Australasií a Jižní Afikou. Představení v newyorské Madison Square Garden bylo vyprodáno za 22 sekund.

     "Hledal jsem někoho, kdo by byl jako Michael Jackson. Někoho, kdo by ohromil nejen děti, ale taky dospělé!"  Scooter Braun, majitel firmy SB Project, Justinův agent.

     V této velké barevné knize najdete vše, co jste kdy chtěli vědět o své hvězdě Justinu Bieberovi. Najdete zde i velmi kvalitní barevné fotografie z koncertů i zpěvákova soukromí.

Nakladatelství CooBoo, Albatros média  a.s. 2014

 www.cooboo.cz
 www.albatrosmedia.cz

recenze  zveřejněna  18. ledna 2017