Jemný energetický dotek

Barbara E. Savin, C.ht., Nakladatelství ANAG 2018    www.anag.cz


Jemný energetický dotek

Barbara E. Savin, C.ht., Nakladatelství ANAG 2018     www.anag.cz

      V této pozoruhodné knize vás Barbara naučí, jak používat jemný energetický dotek. Tato technika, je-li použita spolu s konvenční medicínou, prokazatelně zkracuje dobu léčení. Účinkuje při bolestech, pomáhá od deprese a úzkosti, při kožních i srdečních potížích, při léčbě rakoviny pomáhá překonat vedlejší účinky klasické léčby. Tato kniha přináší vše, co potřebujete vědět o využití léčivé energie a jejím praktickém procvičování.
...................
      Energetické léčení je dar, o němž jsem věděla už od dětství, ale naplno jsem jej prozkoumala, teprve když jsem se sama potřebovala vyléčit fyzicky, emocionálně a duchovně. Vyrůstala jsem na Coney Island v Brooklynu a moje babička Jenny často moji sestru a mě léčila.
     Vždycky jsme mlčky seděly na židli a babička pro nás žádala boží léčivou energii. Začala na temeni hlavy, pomalými táhlými pohyby čistila naši energii a s láskou ji posílala bohu, nebo matce zemi. Pak nám položila dlaně na ramena a požádala boha, abychom zůstaly zdravé a v bezpečí. Vždycky jsme se sestrou cítily, jak babičce z dlaní vychází teplo, nebo mravenčení a obě jsme měly za to, že má magické schopnosti. Občas zapálila hřebíček a očistila nás kouřem. Vzpomínám, jak nám neustále připomínala : "Myslete pozitivně, věřte v boží léčení a chraňte svoji energii. Neustále se obklopujte božím léčivým světlem, abyste se chránily před negativitou. Ať vás nikdy nerozladí slova někoho jiného ... nechte je padnout k zemi."
      Nebyly jsme nikdy nemocné a neustále si stěžovaly : "Babi, nech toho léčení, ať můžeme být taky někdy nemocné a nemusíme chodit do školy!" Ona nás ale neposlouchala. Dál nás léčila a čistila.
......................
      Úžasná kniha pro každého, kdo se zajímá o energetické léčení. Právě takovou jsem hledal před třiceti lety, když jsem se vydal na cestu média a léčitele. Barbara Savin krásným způsobem sdílí, předává a potvrzuje zkušenosti, které lze jen těžko vysvětlit mnoha lidem, vstupujícím do tohoto nového světa vědomí. Barbara získala léty zkušeností a vhledu neobyčejné porozumění něčemu tak jemnému, ale přesto mocnému - naší schopnosti léčit se. Je to tajemství, připravené se šířit a díky Barbaře je tato informace nyní přístupná každému, kdo je ochoten si ji přečíst".  Sunny Dawn Johnston

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :