Jelen - zpěvník

Jelen, Nakladatelství Grada, Cosmopolis 2017


     Těžko by se dnes Jelen s úspěchem proháněl po českých hudebních lesích, nebýt dne, kdy tehdy patnáctiletý Jindra Polák poprvé uslyšel album Best of solo Albums amerických Kiss. Ano, nebyl to žádný písničkář, jak by se mohlo zdát, ale pomalovaní rockeři, kteří pozdějšího frontmana Jelena motivovali k tomu, aby vzal do ruky kytaru.

     Nejvíce se mu líbila skladba Tonight You Belong To Me. A i když pocházel z rodiny muzikantů a od útlého dětství hrál například na klavír, trumpetu, či trombón, koupil si elektrickou kytaru Jolana Disco a začal psát své vlastní písničky.

     Za to, že se nakonec jeho cesta stočila směrem k akustické hudbě, mohou vlastně také Kiss. Když vydali svou první unplugged nahrávku, Polákův hudební svět se zatřásl podruhé. "Najednou ta rocková muzika získala úplně jiný tlak. který jsem neznal a zjistil jsem, že mě to vlastně baví daleko víc, než samotný rock ´n ´roll," vzpomíná.

...................................

     Nepotradatelná kniha pro všechny fanoušky skupiny Jelen! První a jedinečná kniha o této úžasné kapele, která získává stále větší popularitu. Dozvíte se nejen všechno o skupině  jejích členech, ale také zde najdete spoustu fotek a kompletní zpěvník písniček. Zahrajte a zazpívejte si jejich známé hity, jako Magdaléna, Klidná jako voda, Vlčí srdce, Domů a další.

Nakladatelství Grada, Cosmopolis 2017

 www.grada.cz,  www.cosmopolis.cz