Jak si správně přát 3.0

Pierre Franckh, Nakladatelství ANAG, 2017


      To nejlepší, co můžeme udělat, abychom se naučili tomu, jak si správně přát, je prostě začít. Začneme cvičeními, která lehce zvládneme. Chceme přece rychle vidět první úspěšné výsledky. A jak se nejrychleji dostaneme k úspěšným výsledkům? Pomocí malých přání. A proč "malá" přání?

     K malým přáním se dá totiž přistupovat hravě, s lehkostí a hlavně bez předsudků. U věcí, které pro nás nejsou příliš důležité, nemáme takový strach, že by se nesplnily. Můžeme si je v duchu představit a poté opět zapomenout, tedy vypustit je z mysli a tím vyslat energii na cestu. U nedůležitých věcí snáze uvěříme, že se přání splní - a to proto, že mu nepřikládáme takovou váhu. A právě důvěra je u úspěšných přání jedním z nejvýznamnějších aspektů. Když máme důvěru, pak věříme, že se přání splní.

     Víra v úspěch vytvoří úspěch. Důležitá je tedy pouze víra. Je zdrojem, který přání stále vyživuje novou energií. Je to víra, která hory přenáší.

     Princip, jak správně žít změnil pozitivně život už stovkám tisíc, či dokonce milionům lidí. Stal se doslova kultem ve více než 22 zemích. 7 pravidel přání používají lidé v Japonsku, Španělsku, Itálii, Francii, Holandsku, České republice, na Slovensku, v Turecku i Koreji. Jsou jednoduchá, hravá i zábavná! Vezmou vás na jedinečnou cestu, při které si s jejich pomocí můžete splnit svá přání.

Nakladatelství ANAG 2017

 www.anag.cz