tuber 3

Tomáš Chvála - Coo Boo 2016


     Sotva otevřete tuto knihu, vypadne z ní na vás papírová visačka, jakou jste zvyklí si dávat na hotelové dveře, když nechcete být rušeni pokojskými. Na této je ale napsáno :  "Držte se dál, nebo vás vyprankuju!"

     Poznejte svoje jůtuberské hvězdy!  Nakladatelství CooBoo vydalo již třetí díl úspěšných příběhů známých jůtuberů - pro vaši inspiraci, pobavení i poučení, jak na to, když chcete vzít do ruky kameru, foťák, nebo mobil s kamerou a začít lidem na internetu něco sdělovat.

     Vadak, Stykewithe, Atishow, DenisTV, Týnus Třešničková, nebo fiktivní Manuel Středa, který vás všemi třemi díly provází a vysvětluje, co je co a jak na to. 

     Divákem Jůtubera nemusí být jenom děti. Například v Anglii, nebo v USA se na jůtubery dívají i lidé, kterým je přes 40 let. Například jeden z nejznámějších amerických vlogerů Casey Neistat má přes třicet let. \ten za méně než rok získal přes tři miliony odběratelů. I u nás jsou jůtubeři, kteří natáčí videa pro dospěláky.

     Ve třetím díle kromě rozhovorů a příběhů najdete i plno tipů, jak si správně nastavit You Tube kanál a jak na něm vydělávat peníze.

Nakladatelství Coo Boo v Albatros Média a.s.  2016

www.cooboo.cz

www.albatrosmédia.cz