IP Make up  -  Ilona Pavlatová, Brno


IP MAKEUP | ILONA PAVLATOVÁ

Tel: +420 606 835 767
E-mail: ilona.pavlatova@seznam.cz
 Web: www.ipmakeup.com

FB: @kosmetika.vizaz.fotoatelier 

TANA COSMETICS

Tel: +420 606 835 767
E-mail: tanacosmeticscz@gmail.com
 Web: www.tanacosmetics.cz

ADRESA STUDIA

Kosmetické a vizážistické studio s fotoateliérem - Ilona Pavlatová
Sukova 4 (4. patro)
602 00 Brno (roh Kobližné a Sukovy ul., vedle OD Centrum)


O dvojnásobné mistryni ČR v Makeupu Iloně Pavlatové z Brna mohu říci, že se známe již řadu let a já ji nikdy neviděl nepříjemnou, protivnou, nebo neochotnou - Ilona je pravý opak, vždy s hřejícím úsměvem na tváři i v očích, milá, ochotná - co se týče kosmetiky, nejsem odborník, ale vždy mi přišlo, že si se vším ví rady, vše zná, je velmi kreativní a každý od ní odchází naprosto spokojen. Často se potkáváme na veletrhu World Of Beauty and Spa, kde jsme se viděli poprvé i prozatím naposledy. Mezitím jsem poznal i její ateliér v Brně (Ilona je i fotografka) a všem našim divačkám - i divákům - ji mohu v naprosto čistým svědomím vřele doporučit!

                         Jaroslav Polák, ředitel a producent NET-TV Mozaika EU

       Jmenuji se Ilona Pavlatová a pracuji jako vizážistka, kosmetička a fotografka.

       Vizážistikou se aktivně zabývám od roku 2003. Ve stejném roce jsem začala publikovat svoje práce v odborných časopisech (Kadeřnická a kosmetická praxe, AbsolutLOOK, Hair & Beauty, Studio Zone, RoadRide, Motohouse, Fashion Club, Linda Speciál). Od roku 2006 jsem se úspěšně účastnila řady soutěží v líčení. V roce 2012-2013 jsem učila předmět styling na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

V roce 2007 a 2012 jsem získala titul Mistryně ČR v Make-upu. Zúčastnila jsem se finále mistrovství Evropy - International master's award make-up Mnichov. Nyní působím také jako členka odborné poroty soutěží v make-upu.

     Mezi osobnosti, které prošly mýma rukama patří např. Michaela Ochotská, Jana Doleželová, Vlaďka Erbová, Aneta Vignerová, Tereza Fajksová, Lucie Křížková, Renata Langmanová, Lucie Hadašová, Felix Slováček ml. a jiní.


     Nedílnou součástí přitažlivého vzhledu je pěstěná pleť, proto se věnuji také relaxační kosmetické péči. V kosmetickém salónu využívám profesionální kosmetiku JANSSEN COSMETICS. Při líčení pracuji se špičkovou kosmetikou značky TANA Cosmetics s tradicí již od roku 1935 a maskérskou kosmetikou Make-up Studio Professional, která nabízí velmi širokou škálu produktů. Veškeré produkty, se kterými pracuji, lze zakoupit přímo ve studiu nebo e-shopu. I vy máte možnost naučit se líčit samy sebe v asistované škole líčení. Nabízím líčení a účesy pro jakékoliv společenské události např. svatby, plesy, promoce, prodloužené...

      Fotografování je mojí láskou. Je fascinující moci navždy zachytit moment štěstí, radosti nebo vášně. Ráda fotografuji své klienty překvapené po vizážistické proměně, rodiny s dětmi, nastávající maminky, modelingové i business fotografie. Velmi oblíbené se stalo fotografování pro radost žen všech věkových kategorií. Vždy se snažím o příjemnou a uvolněnou atmosféru. Se mnou se trémy z fotografování bát nemusíte!
      Setkat se můžeme také na koncertech, které často fotím. Do mého portfolia patří vystoupení hvězd jako např. Vanessa Mae, Alexandrovci, Nazareth, Suzi Quatro, Omega, Slade, Smokie, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal Horáček, Marta Kubišová a spousta dalších.


Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :

Videa z archivu NET-TV Mozaika EU s hostem Ilonou Pavlatovou :