Inzerujte, propagujte


       Vítám Vás na mých webových stránkách :-)

Více než dvacet let aktivní novinářské a reportérské praxe, kdy jsem natáčel videozáznamy, rozhovory, reportáže, střihové pořady a reklamy pro internet - streamová You Tube videa, mi (kromě obživy a zábavy) také přineslo větší počet vybudovaných tématických skupin na Facebooku, kam jsem svou tvorbu roky průběžně vkládal. Dnes jsem ve výsledku správcem desítek vybudovaných skupin, převážně inzertních, zaměřených převážně na to, čemu se stále věnuji i já sám :

 • Gastronomie a domácí vaření, zdravé a čisté potraviny
 • Turistika, výlety, ubytování, hotely a penziony, lázně
 • témata přežití, domácí rodinné připravenosti
 • sebeobrana, survival, outdoor, příroda
 • práce s vnitřní energií

    V těchto FB skupinách jsem nikdy nedovolil spamové příspěvky, nikdy jsem do nich nepustil fake profily, takže jsou to dobré fungující skupiny s reálnými českými (a malinko slovenskými) lidmi v aktivním věku, ve kterých by vaše inzerce určitě padla na úrodnou půdu. Navíc s těmito skupinami stále pracuji, denně do těchto skupin zvu desítky až stovky nových členů, čistím je od již neexistujících profilů a starám se o ně aktivně.

   Co vám mohu pomocí aktivních propagačních kampací zviditelnit? 

 • Nejrůznější kulturní a sportovní akce, festivaly, vystoupení
 • ubytovací služby (hotely, penziony, kempy, lázně ...)
 • Nové zajímavé výrobky, e-shopy, váš sortiment
 • zajímavé služby, firmy, salony, řemesla, dílny
 • různé kurzy, workshopy, soukromé školy, lekce
 • cokoli z oblasti gastronomie, potravinářství, vaření, farmaření
 • sport, outdoor, věci na tůry, do kempu a na přežití
 • nábory do sportovních škol, kroužků, na umělecké kurzy
 • divadelní představení, hudební koncerty, umělecké výstavy
 •  produkty pěstitelů, chovatelů, výrobců potřeb do kuchyní
 • letní a příměstské, tábory, pobytové a tématické zájezdy

..... a tak podobně.

       Vyhrazuji si samozřemě právo odmítnout propagaci nevhodných aktivit, MLM, různých pochybných šmejdů, podvodných půjček a pod ...

.................................

       Co pro vás mohu tedy udělat :

     Celá tato stránka je plna tlačítek na tématické FB skupiny, které jsem si postupem času vytvořil, které správcuji, plním zajímavostmi a také v nich povoluji zveřejnění příspěvků. Pokud v nich chcete nechat proběhnout svou reklamní kampaň, stačí mi poslat materiál na váš propagační příspěvek, který budu po dohodě s vámi do skupin opakovaně po určitou dobu vkládat (reklamní leták, fotografie výrobků, či objektů, videoreklamu, webové stránky a pod .. v tom vám případně rád poradím) a domluvíme se, jak propagaci zrealizujeme. Vše další již zařídím a udělám já. Vaše propagace, kterou budu na Facebook vkládat, na něm zůstane trvale, nikam nezmizí a může vám být k užitku po velmi dlouhou dobu (což lze zajistit u vkládání do desítek skupin s menším počtem členů - do 10.000 - protože když něco vložíte do jedné skupiny s třeba 100.000 členy, kam pribude přes 50 příspěvků denně, tak si toho vašeho skoro nikdo nestačí všimnout).


Kolik vás to bude stát :

Všechno něco stojí, poctivá práce má přinést poctivou odměnu.

Měsíční propagační kampaň :   ..................................................  2.000,- Kč

Tříměsíční propagační kampaň  ..............................................   5.000,- Kč

Půlroční propagační kampaň  ..................................................   8.000,- Kč

      Po domluvě podrobností a podobě propagace platíte zvolenou částku předem.  Ihned po připsání na účet zahajuji propagaci po domluvenou dobu. Je dobré Inzerovat akce s dostatkem času před termínem, na sociálních sítí se informace šíří postupně, s dlouhodobým účinkem.

      Toto jsou základní informace o možnostech propagace v mých Facebook skupinách - vše s vámi rád proberu podrobně, poradím - a zrealizuji. Kontaktujte mne v případě zájmu na :

mail : jaroslav.polak.praha@seznam.cz

Facebook : https://www.facebook.com/mozaikaredakce/

mobil : 704 154 466

U prvního kontaktu prosím raději písemně s pár slovy o tom, kdo jste a co chcete inzerovat, odkazem na web a pod ... abych se v klidu zorientoval kdo jste a mohl vám třeba i poradit. Telefonicky řešme spíše jen zcela konkrétní dotazy a průběžné drobnosti, díky.

                                                              Váš Jaroslav Polák, Mozaika TVNejlepší reklama v gastronomii a vaření - je ukázat své produkty ve videoreceptech :

(potraviny, farmy, výrobci, potřeby pro vaření a úpravu jídel ....)

      Originální videorecept je dnes velmi v kurzu, lidé se hromadně stahují z čím dál dražších restaurací a vaří si doma - od studentů přes maminky od rodin až k seniorům, od chudších po bohaté - všichni začínají objevovat kouzla domácí kuchyně a domácího jídla - vaření doma je zábava i dobrodružství, je to nejen levnější, ale především zdravější.

       Pokud vy například prodáváte zajímavé potraviny, vyrábíte zajímavé gastrovýrobky, pochutiny, koření, směsi ... dovážíte, prodáváte, produkujete ovoce, zeleninu, ořechy, vína, omáčky, maso, ryby .... nebo vyrábíte potřeby pro domácí vaření (od vařečky až po roboty, mixery, hrnce, trouby ...) či stolování doma i na dovolených, v kempech .... (nádobí, mísy, příbory, hrnky ....) - vše může být součástí kvalitních videoreceptů v přirozené podobě, které nikoho nenaštve (jako klasicky vložená reklama). Videorecept vám jako zviditelnění poslouží dlouhé roky, je stále aktuální, vyhledávaný a sledovaný :-)

      Opět v pravém sloupci této webové stránky najdete tlačítka mých skupin na Facebooku, které se tématicky věnují vaření, receptům a radám pro domácí kuchaře a kuchařky.Na textu této stránky ještě pracuji .....

Kde všude může být vložena a šířena vaše inzerce, propagace, akce, nábor, výrobek, služba, ubytovací objekt, dětský tábor, vystoupení, koncert, výstava, workshop, lekce, kurz a pod.. (pod tlačítky najdete konkrétní tématické skupiny na Facebooku, pro inzerci se do nich ale musíte nejprve přihlásit za členy) :Skupiny, věnované gastronomii a domácímu vaření :


Mé ostatní tématické skupiny na Facebooku :