INVITA ACTIVE  -  "Živý" kolagen

žraločí chrupavka, chondroitin, glukosamin, kyselina boswellová a hyaluronová

Komu je INVITA ACTIVE určena :

  • lidem, kteří si chtějí udržet v dobré kondici pružné a odolné klouby, kloubní chrupavky a vazy
  • aktivním lidem se zvýšenou potřebou bílkovin při sportu výkonnostním i rekreačním, při tanci, tréninku a při budování svalové hmoty
  • lidem, kteří zatěžují klouby dlouhodobým stáním nebo při těžké fyzické práci (tahání břemen apod.)
  • dospívající a sportující mládeži v době růstu
  • lidem, kteří si chtějí udržet pevnou a pružnou pokožku bez projevů ochabnutí, celulitidy a vzniku nových strií
  • aktivním lidem, kteří navštěvují wellness, fitness, spa, solária...
  • lidem, kteří plánují snižování nadváhy a v období rekonvalescence
  • lidem s nedostatkem kolagenu ve stravě a pro kuřáky
  • lidem s pohybovými potížemi a s příznaky stárnutí způsobenými deficitem kolagenu
  • seniorům, ženám v menopauze a starším, fyzicky aktivním lidem
     Koho trápí bolavé klouby, stárnoucí kůže .... ví, že je na čase zajímat se o dodávky kolagenu.  Dříve se jedly zvířecí chrupavky. Dnes naštěstí máte i jiné možnosti.

     Nová generace kloubní výživy - kolagenové kapsle INVITA ACTIVE navazuje ve světové premiéře na mimořádný úspěch a účinky kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY.

Doplněk stravy INVITA ACTIVE obsahuje 4 synergicky působící složky: lyofilizovaný hydrát rybího kolagenu třetího řádu se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2 - Přírodní kolagen Inventia® se žraločí chrupavkou a chondroitinem, dále glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Inovativní lyofilizovaný kolagen obsahuje 80mg přírodního rybího kolagenu v denní dávce. Je získáván unikátní autorskou technologií Triple Helix Formula společnosti Inventia PT (celosvětově uznávaný objev hydrátu tropokolagenu - kolagenu zachovávajícího si cenné struktury trojitých šroubovic, které jsou přirozené pouze pro živé organizmy). Tento kolagen se žraločí chrupavkou je zdrojem kolagenu II. typu a chondroitinu vyskytujících se v kloubních chrupavkách.

     I ostatní biologicky aktivní látky obsažené v INVITĚ ACTIVE jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí synoviální tekutiny. Velmi důležitou roli v kloubní chrupavce hraje glukosamin, který je obsažen v doplňku stravy INVITA ACTIVE v přírodní formě jako sulfát. Holistické působení je podpořeno kyselinou hyaluronovou, která je funkční složkou vazivové tkáně zajišťující pohyblivost prvků muskuloskeletárního (kloubně-svalového) systému. Poslední složkou je výtažek z kadidlovníku Boswellia Serrata - kyselina boswellová, která přispívá k udržení pružnosti kloubních chrupavek.

        Rybí kolagen lyofilizovaný se žraločí chrupavkou - kolagen je nejdůležitější bílkovinou lidského organismu a hlavní složkou pojivových a vazivových tkání. V těle je kolagen přímo odpovědný za stav pokožky, šlach a kloubních chrupavek. Pro správnou funkci kloubů je zásadní správná tvorba kolagenu. Produkci kolagenových vláken v kloubních chrupavkách zajišťují chondroblasty. Rybí kolagen lyofilizovaný se žraločí chrupavkou je vyráběn autorskou technologií společnosti Inventia PT. Obsažený rybí kolagen je zdrojem biologicky dostupných a pro lidský organismus potřebných peptidů a aminokyselin. Nosičem lyofilizovaného rybího kolagenu je žraločí chrupavka v prášku, která je zdrojem přírodního chondroitinu, kolagenu II.typu a také vápníku a fosforu. Chondroitin sulfát je velmi důležitou složkou kloubní chrupavky.