IB Technology s.r.o.

IB Technology - kvalita, profesionalita a servisní zázemí - nejnovější novinky - 7 let na trhu - vystavujeme, školíme, radíme on line  -    www.ibtechnology.eu


Své dlouholeté zkušenosti a znalosti ze školení v zahraničí uplatňujeme v našem studiu: Beauty by IBT - Sadová 541, 252 62 Statenice Černý Vůl, které je vybaveno veškerou nejmodernější technologií.


tel. +420 737 076 617, + 420 604 263 382
info@ibtechnology.eu 

Sídlo a provozovna:
Sadová 541, 252 62 Statenice - Černý Vůl

Osobně jsem v sídle firmy několikrát vyzkoušel novinku firmy, přístroj Infrared, který mi před lymfatickou drenáží do hloubky prohřál tukové vrstvy na břiše a pak se tlakovou lymfodrenáží a stimulací lymfatických uzlin přešlo na odstraňování přebytečného tuku. Nehledě na to, že jsem si tak pohodlně odpočinul, na každé z obou procedur jsem vždy strávil 30-40 minut, tak jsem i s paní ředitelkou firmy paní Magdalenou Vymětalovou Krajíčkovou popovídal o hubnutí, procedurách, zkušenostech a přístrojích. Pokaždé mi po změření břicha na konci procedur ubyly přibližně dva centimetry - k mé radosti - a dozvěděl jsem se i ledacos zajímavého a poučného. Nejsem schopen odborně posoudit přístroje, které IB Technoloy s.r.o. distribuuje a prodává, ale k paní ředitelce jsem pojal důvěru a věřím, že tomu, co dělá, velmi dobře rozumí a že to dělá dobře, poctivě a s láskou.
                             Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU

     IB Technology s.r.o. funguje na českém i slovenském trhu již od roku 2005 a specializuje se na prodej a servis přístrojové technologie a kosmetiky pro masérská, beauty a kosmetická studia, fitness, rehabilitace. Spolupracuje s Unií fyzioterapeutů, Unií kosmetiček, doktory různých specializací, fyzioterapeuty, maséry a dalšími.

     IB Technology se účastní veletrhů, výstav (Pragomedica, Interbeauty, Beauty Expo, Wellness Balnea, For Fitness, ..) a odborných konferencí (Sjezd UNIFY Praha, Brno, Kongres fyzikální medicíny, ..), pořádá demo akce a pro své klienty doškolování a společné besedy s ukázkou novinek. Exkluzivně zastupuje anglickou firmu AEPH, REVYOUTH, francouzskou firmu SKINEXIANS a italské firmy VAWEMED, TRIWORKS, SENSOL, SHARP &BOTANICA.

Poskytované služby

  • výjezd servisního technika k Vašemu přístroji (pro naše klienty VIP Platinum a Gold ZDARMA)
  • možnost zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy Vašeho přístroje (pro naše klienty VIP Platinum a Gold ZDARMA)
  • doprava zapůjčeného přístroje (pro naše klienty VIP Platinum ZDARMA)
  • garanční prohlídky a služby

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :