Hurá miminko!

Jillian Michaels, Nakladatelství ANAG 2017    www.anag.cz      Jillian Michaels je jednou z nejuznávanějších odbornic v oblasti fitness a renomovanou výživovou expertkou - je ale také pyšnou dvojnásobnou maminkou. Knížka "Hurá miminko!", kterou napsala ve spolupráci s týmem špičkových odborníků, obrátí naruby všechno, co jste si dosud myslela, že víte o těhotenství. Dostanete nálož těch nejaktuálnějších dostupných informací, takže své rozhodování v záležitostech týkajících se vás i vašeho drobečka budete mít skutečně odborně podloženo. Dozvíte se všechno o nebezpečích, skrytých ve vašem bezprostředním okolí, porozumíte tomu, proč vám lékař doporučuje všechny ty testy, vyšetření a léčebné procedury a také dostanete návod na to, jak se co nejlépe vypořádat s průvodními jevy těhotenství od pálení žáhy a oteklých kotníků až po závažnější potíže. Dočtete se i o tom, jak svoje děťátko už od začátku co nejpříznivěji ovlivňovat ve všech směrech jeho vývoje - od úrovně jeho IQ, nebo schopnosti se v budoucnu dobře zaopatřit, přes míru jeho fyzické zdatnosti, až třeba po jeho chuťové preference. Kniha obsahuje i kompletní těhotenský jídelníček, včetně receptů na lahodná jídla, nabitá všemi potřebnými živinami a rovněž unikátní fitness program pro jednotlivé trimestry, jehož cílem je zajistit, abyste se po porodu cítila silnější a v ještě lepší formě, než kdykoli předtím.
...................................
"....... To, že nemáme jedno místo, kde by se poskytovaly úplné, spolehlivé a přesné informace, týkající se těhotenství, je dáno tím, že existuje spousta různých přístupů, úhlů pohledu a názorů na to, co je správné. Lékaři i ostatní odborníci se navíc ještě většinou specializují na jednu poměrně úzkou oblast, ovšem ne vždy mají ty nejnovější informace a ne vždy mají ponětí o dalších tématech, která s jejich disciplínou nějak souvisejí. V naší společnosti například často ztrácejí půdu pod nohama, když přijde řeč na holističtější přístup k mateřství ....."

"...... Těhotenství je posvátná zodpovědnost. Cokoli v tomto období sníte, nebo vypijete, všechno, na co pomyslíte, to, jak se budete cítit, nebo čím se obklopíte, dokonce i jaké vůně budete čichat - to všechno může na vás i toho prcka uvnitř působit neuvěřitelnou silou. To, jak si během této doby budete počínat, bude mít ohromný vliv na všechno, počínaje vlastním porodem a tím, jak rychle se vaše tělo rozpomene na svou předtěhotenskou formu, až po takové věci, jako je temperament a chování vašeho dítěte, jeho spánkové návyky, prospěch ve škole, oblíbená jídla, věk dožití ....."

Nakladatelství ANAG 2017      www.anag.cz

Zajímavá videa z produkce NET-TV Mozaika EU :