Hry s příběhem - Volání divočiny

Sborník příběhů, spojující české RPG světy - Nakladatelství Mytago 2016


     Procitla jsem do šedého dne s pocitem, že něco je špatně. Mlha byla pryč, ve vzduchu voněla nějaká květena a mezi balvany vyrůstaly kmínky mladých borovic. Strašně mě brněla pravá paže. Opatrně jsem pohnula hlavou a zjistila příčinu. Na rameni mi jako klíště visel Delara. Jeho tvář působila strhaným dojmem. "Kde je drak?", dostala jsem ze sebe. "Daleko za námi, paní Magno. Když jsi s ním vedla odbornou disputaci, napadlo mě odvést tě pryč z jeho dosahu."

.........................

     Taria, Asterion, Příběhy imperia, Svět potomků bohů, Immortal fighters, Unknown Armies a Imaginárium - volající divočina je mnohotvárná. Obklopuje nás v podobě stále zeleného neprostupného hvozdu. Jejím jazykem promlouvá dryáda, temný druid i elfí lučišnice. V šedi velkoměsta se rozpíná v podobě zvolna se rozpadajících ruin starého lunaparku a její úponky můžeme nosit sami v sobě.

     Co se stane s drakem, který zešílel? Chtěli byste žít v době, kdy legendy a mýty jsou pravdivé a dávná monstra skutečná? Nebo poznat poslední věčné, původní bohy, kteří se skrývají v zapomenuté pevnosti pod horou, i jejich hladovějící poddané - tu trochu lesku, za níž je bída, strach a zoufalství?

     Tajemné síly přírody, nástrahy divočiny a jejích divokých nespoutaných obyvatel ožívají v našich příbězích, které inspiraci čerpají z originálních, převážně českých herních světů.

Nakladatelství Mytago 2016
www.mytago.cz