Hrad Smrti

Joe Dever, Nakladatelství Mytago 2015


     Sbíháš po schodišti a při každém kroku přeskočíš několik schodů naráz, abys byl dole co nejdřív. Na dolním podlaží se co nejrychleji rozeběhneš ke dveřím, které vedou dál, ale přes rameno ještě zahlédneš na galerii velkého beastmana s kňouří tlamou. Z hrdla se mu vydere hluboké zachroptění a bez váhání se vrhne na schodiště, po kterém jsi právě seběhl. Aniž bys na cokoli čekal, trhnutím otevřeš dveře a vběhneš do chodby za nimi. Zběsile se rozeběhneš vpřed, abys našel nějaký způsob, jak rozzuřenému beastmanovi zmizet ve zdánlivě nekonečném bludišti hradních komnat a chodeb.

......................

    Jsi bojovník, Osamělý Vlk, poslední Mistr Kai ze Sommerlundu. Tvá slavnostní přísaha obnovit řád Kai v jeho plné slávě tě zavede do bájné země Dessi, země nestvůr a mágů. Tady hluboko v pevnosti Kazan-Oud leží klíč k moudrosti tvých předků. Najdeš tento klíč, nebo podobně jako všichni, kteří vstoupili do této děsuplné pevnosti, podlehneš jejím nástrahám a nebezpečím?

........................

     Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze zkombinovat a získat tak fantastický RPG epos.

Nakladatelství Mytago 2015 

   www.mytago.cz