Hotel Selský Dvůr **** Praha

https://www.sivekhotels.com/cz/hotel-selsky-dvur     K Horkám 23, 102 00 Praha 10


     Hotel Selský Dvůr patří mezi špičku čtyřhvězdičkové hotelové kategorie v Praze. Hotel obklopen zelení je vyhledávaný hosty toužící po kvalitních službách spojených s klidem a pohodou, obchodní klientelou a rodinami s dětmi. Nachází se v klidném prostředí Prahy, 20 minut od historického centra. Hotel disponuje vlastním parkovištěm, vysokorychlostní WiFi zdarma, zastávka městské dopravy přímo před hotelem.

     Při rekonstrukci v srpnu 2013 bylo především myšleno na hosty, kterým jsou k dispozici nové pokoje s bezkonkurenčním komfortem spaní, kvalitním odpočinkem a nejmodernější technikou.

     Na špičkové úrovni jsou rovněž gastronomické, konferenční a wellness služby.


Hotel Selský Dvůr

K Horkám 56, 102 00 Praha 10
50°3'1.20"N,14°31'35.86"E

      Hotel Selský Dvůr **** hotelové sítě Sivek Hotels je partnerem internetové televize Mozaika pro natáčení různých rozhovorů, vstupů a pořadů a my se v tomto hotelu cítíme velmi dobře. Vnímáme jeho klidnou atmosféru, domácí pohostinnost a zároveň respekt k pohodě a soukromí hostů. Vynikající kuchyně, ochotný personál, nešetřící úsměvy a pozorností. Za nás - velmi doporučujeme.

Husí pochod aneb nejlepší svatomartinská husa v Praze

     Datum: 5. - 29.11.2018 Zveme Vás na IV. ročník Česko-slovenského svatomartinského "Husího pochodu", který je pokračováním oslav 100. let od založení republiky v Selském Dvoře v pražské Hostivaři.

     Letos jsme pro vás připravili opět spoustu dobrot a jak jinak než s láskou. Servírujeme svatomartinské husy, které pochází z farmy Rohozná s velkým výběhem, husy jsou krmeny přirozeně a jsou to 5ti kilové krasavice.

     Máme pro vás připravené domácí lokše, které jsme si nechali vyrobit na Slovensku a výbornou přírodní šťávu, žádný masox. Pochopitelně domácí knedlíky a pokud vám dojdou, rádi Vám přidáme. Naši kuchaři si dali opět záležet a věří, že si pochutnáte na nejlepších husách v Praze!

     Přijďte ochutnat husí speciality nejen na Svatomartinské hodování, ale po celý listopadový měsíc do restaurace Selský Dvůr v Praze - Hostivaři.

     Čekají vás vybrané kulinářské skvosty česko-slovenského menu!

Zajímavá a doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: