Holka s Mixérem

Tess Masters, Nakladatelství ANAG 2016


     Ahoj, jmenuju se Tess a jsem mixéroholik. Co se týče přenášení mé závislosti na ostatní, nezastavím se před ničím. Nemějte strach - tento zvyk (který si možná brzy sami osvojíte) je zdravý a má spoustu pozitivních vedlejších účinků.

     Co se týče našeho zdraví, výživy, nebo zdravého stravování, nemusíme dělat kompromisy jen proto, že máme spoustu práce. Seznamte se s mixérem, který vám umožní jíst "zdravý fast food". Tento dokonalý přístroj totiž představuje nejlepší dar kulinářskému umění od dob objevení ohně a lžíce! Mixování vám usnadní život a umožní připravit si výživná a chutná jídla i s omezenými kulinářskými schopnostmi, či nedostatkem času.

................

     Australanka Tess Masters je kuchařka, spisovatelka, herečka a vypravěčka. Své nadšení pro rostlinnou stravu sdílí s lidmi na svém blogu  www.theblendergirl.com

     V knize najdete spoustu receptů na smoothie, polévky a pomazánky, předkrmy, saláty a hlavní jídla s mixovanými složkami. Doplněno detailními informacemi o výhodách namáčení, klíčení a sušení, správném dělení stravy a raw stravě, probiotických potravinách a zásaditých ingrediencích.

Nakladatelství ANAG 2016

www.anag.cz