Hledáme spolupracující lektory - lektorky


       Tato budoucí videoučebnice sebeobrany, na které právě jste, je určena veřejnosti pro domácí samostudium a také pro kurzy a workshopy, které začneme opět od roku 2020 organizovat po celé ČR (mám v tom cca 20letou praktickou zkušenost a tuto činnost obnovuji po 15leté pauze). Potřebuji jen nově vytvořit lektorský tým z několika stálých mužů i žen, které si vytrénuji a se kterými budu workshopy a kurzy po celé ČR realizovat.
      Pro spolupracující lektory a lektorky to znamená stabilní práci cca jeden až dva víkendy v měsíci - dobře zaplacenou, zajímavou a především užitečnou.

Koho hledám :

      Především - nehledám - profesionální boxery, zápasníky, rváče, vyhazovače a pod .... chci se věnovat výuce sebeobrany především pro ženy, které ji potřebují nejvíce a v průběhu své dlouholeté trenérské praxe a zkušeností jsem si vypracoval styl a systém výuky, který přináší rychle praktické výsledky. Nemám proto potřebu a ani čas "přeformátovávat" někoho, kdo se učil něco jiného (k čemu mohu mít respekt, ale neučím to). Mnohem jednodušší i rychlejší je naučit sebeobranu a můj přístup k tréninku někoho univerzálně pohybově nadaného (například tanečnici, gymnastku, krasobruslařku, atletku a pod ...), nezatíženého něčím, co bych jej musel nejdříve odnaučit.

      Pokud by měl o spolupráci zájem někdo, kdo už nějaké bojové sporty, či styly trénoval a chápe, že se musí naučit to, co já vyučuji v kurzech, aby vnášením něčeho jiného nepůsobil více škody, než užitku, tak se můžeme domluvit a zkusit to, opravdového zájmu si každopádně velmi cením.

       Je třeba vás připravit a vytrénovat. Sebeobrana je poměrně jednoduchá, podle vašich schopností a hlavně vašeho přístupu může vaše příprava trvat cca měsíc až tři měsíce - a protože jsem ve Štětí (městečko na břehu Labe mezi Mělníkem a Litoměřicemi - z Prahy sem jede MHD bus, přímá linka 369 od metra "Ládví"), tak budete muset jezdit na přípravu za mnou sem.
       Z tohoto důvodu preferuji zájemce a zájemkyně ze Štětí, Mělníka, Litoměřic, Roudnice nad Labem, případně pro dobré spojení z Prahy, Kralup nad Vltavou, Ústí nad Labem a okolí .... ale uvítám i zájemce/zájemkyni odkudkoli z ČR, pokud budete ochotni minimálně dvakrát do měsíce přijet na trénink do Štětí (jakýkoli den v týdnu dle domluvy).
       Věkově minimálně od 17 let výše, prakticky tak do cca 40-50 let (přibližně).

     Spolupráce bude vypadat následně :

     Celoročně budou domlouvány a organizovány kurzy a workshopy - budu preferovat víkendy, buď jako jedno, nebo dvoudenní akce (sobota-neděle), nebo jako prodloužený víkend (pátek až neděle). Cvičí se převážně ve dvojicích a proto s sebou potřebuji partnera - lektora/lektorku, se kterým budeme demonstrovat vyučovanou sebeobranu - a vy také v průběhu výuky budete se mnou obcházet dvojice účastníků, radit jim, opravovat je a pod .... Protože se chci prioritně zaměřit na sebeobranu pro ženy, potřebuji především ženy - lektorky.
      Každá akce přinese nějakou předem stanovenou odměnu-honorář, který si na místě po odečtení přímých nákladů (cesta, strava, ubytování ...) rozdělíme rovným dílem. Někdy bude počet účastníků vyšší a bude potřeba jet na akci ve více lidech, abychom mohli všem účastníkům věnovat osobní přístup a dohled.
     
       To je základní princip nabízené spolupráce - je to výdělek i několika tisíc za akci, jednou, či dvakrát měsíčně - což lze pohodlně zvládnout i při studiu nebo při práci. Nejprve se ale musíte vyučovanou látku ode mne naučit, abyste ji mohli společně se mnou dále předávat účastníkům kurzů a workshopů. Tato příprava je bezplatná, náklady na cesty do Štětí si hradíte sami.

     Veškeré podrobnosti si vysvětlíme při dalším dialogu. Každopádně mi napište pár slov o sobě (neposílejte pracovní životopis, napište mi svými slovy, kdo jste, odkud jste, co vás k této spolupráci motivuje) na mail :
nebo zprávou na FB profil :  https://www.facebook.com/mozaikaredakce

      Do mailu/zprávy uveďte svůj věk, pohybové a sportovní zájmy a dovednosti, výšku postavy, odkud jste a motivaci pro výuku sebeobrany a přiložte pár aktuálních fotografií tváře a postavy (chci vědět, s kým se domlouvám a jak působíte). Následně se domluvíme na způsobu vaší přípravy.

                            Jaroslav Polák, hlavní lektor Bodyguard Combat Art

mobil : +420 704 154 406