HEXA tuhý podpalovač  -  www.drutep.cz


V tomto videu jsou HEXA kostky lihu použity jak k rozdělání ohně, tak k uvaření jídla - v lednovém zmrzlém lese.

      Praktické kostičky tohoto tuhého podpalovače již není potřeba nijak dále rozlamovat. Stačí pouze škrtnout sirkou a váš oheň bude dokonale hořet.
      Využijete při kempování v přírodě, k zapálení ohně či domácího krbu. Zatopeno raz, dva i bez třísek. Bez jakéhokoliv zápachu. Tento výrobek je běžně používán i v armádě, např. rakouské.
     HEXA pevný líh není ale zdaleka určen jen k rozdělání ohně - v situaci krize a nouze (survival) nebo při stanování, pobytu v nevybavené chatce, nebo nouzovém přístřešku na jediné kostce uvaříte bez problémů jídlo v ešusu, horkou kávu, nebo čaj v plechovém hrnku. V redakci NET-TV Mozaika EU začínáme natáčet recepty pro podobné situace, kdy vám například delší dobu doma nefunguje elektrický proud a nemůžete vařit, jste v terénu, v přírodě, skrývýtese, je evakuace, jste na útěku, nebo naopak trávíte volno a dovolenou outdoorově - ve stanu, na tůrách a pod ...
     HEXA kostky mají velkou výhodu v to že dlouho vydrží hořet, vydávají dost tepla, jsou bez dýmu a téměř bez zápachu (dokonce někomu mohou i slabě vonět) - můžete je proto bez obav použít k vaření nejen v lese, ale i v bytě, doma.

Doporučená a zajímavá videa z originální produkce NET-TV Mozaika - přihlašte si odběr našeho You Tube kanálu :