Extrémní proměna - celoživotní úbytek na váze v 21 dnech

Chris Powell, Heidi Powell, Nakladatelství ANAG 2018    www.anag.czExtrémní proměna - celoživotní úbytek na váze v 21 dnech

Chris Powell, Heidi Powell, Nakladatelství ANAG 2018 www.anag.cz


     Od zahájení našeho pořadu "Extreme Weight Loss" (extrémní úbytek na váze) uběhlo šest let - šest řad. Více než 70 neuvěřitelných proměn před kamerami a miliony změněných životů ve více než 140 zemích! Za tu krátkou dobu se přihodila spousta věcí - rozrostla se nám rodina, druhým pomáháme se stále větším nadšením a ještě více nyní rozumíme metodám, jež lidem umožňují účinně hubnout a dostávat se do formy. Jeden z největších obratů ale přineslo to, že jsme konečně pochopili kroky potřebné k trvalému udržování váhy.

     Od vydání naší poslední knihy jsme učinili některé důležité objevy, které nás samotné velmi ovlivnily! Ze zkušeností se stovkami odvážných žen a mužů, jež jsme na cestě za nižší váhou doprovázeli, jsme získali spoustu poznatků o jejich obtížích i o tom, jak je trvale úspěšně překonávat. Celé roky jsme se s nimi nořili do hlubin a díky nim teď přinášíme tu nejrychlejší, nejpříjemnější a nejvyváženější cestu k dosažení výrazného úbytku na váze. Během těch let jsme si dali za cíl zjistit proč je pro mnoho lidí tak obtížné nejen zhubnout, ale v hubnutí dlohodobě pokračovat a úspěšně dodržovat zdravou životosprávu. Proč je tomu tak? Proč ztrácíme motivaci? Proč to stále znovu vzdáváme? Jak bychom konečně mohli zhubnout už nadobro? To jsou otázky, kterými jsme posedlí už celé roky a na něž neúnavně hledáme odpověď.

     Náš průvodce extrémní proměnou je výsledkem 14 let sbírání zkušeností, pramenícících z cesty, na níž jsme se vydali se stovkami lidí. Téměř všichni jedinci, jejichž proměn jsme se účastnili, jsou pro nás jako členové rodiny. Mluvíme s nimi smějeme se, pláčeme a naprosto otevřeně a upřímně hovoříme o jejich úsilí a triumfech. Díky těmto zážitkům jsme sesbírali spoustu poznatků o různých nástrahách a o tom, jak se jim dá předcházet - jak na cestě za nižší váhou, tak při jejím udržování.

     Pokud chcete vy, váš klient, rodinný příslušník, nebo někdo, koho máte rádi, podstoupit extrémní proměnu a navždy změnit svůj život, bude tato kniha vaším průvodcem. Jsme připraveni odhalit naši metodu a otevřeně vám ukázat, co od ní můžete skutečně očekávat. Celých 21 dní proměny je prošpikovaných pravidly, tipy, triky, a cviky, o něž se s vámi podělíme. Od taktik na urychlení hubnutí přes posun ve způsobu uvažování o sobě samých až po trvalý a celoživotní úbytek na váze.

Další zajímavá videa z autorské produkce NET-TV Mozaika EU: