Duhová džusová očista

Dr. Ginger Southall, Nakladatelství ANAG 2016


      Odšťavňování není žádná novinka. Jde o prastarou techniku, kterou znaly a používaly již starověké kultury a civilizace. Podle svitků od Mrtvého moře již v biblických dobách propagovali odšťavňování Esejci. Ájurvédští lékaři ve starověké Indii používali odšťavněné bylinky a zeleninu a v rámci léčení doporučovali konzumaci různých plodů. Lidé znali léčivou sílu šťáv a některých potravin již po celá staletí a přestože již starověký řecký lékař a otec moderní medicíny Hippokratés říkal : "Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem", v západním světě se jídlo stále nestalo hlavním prostředkem léčby.

      Kniha "duchová džusová očista" je revoluční program, který pomáhá nastartovat redukci nadváhy a zlepšuje celkové zdraví člověka - a to výživnými a léčivými vlastnostmi zeleniny. Za pouhý týden očistíte tělo od škodlivin a shodíte až tři kila - uvádí autorka.

     Každý den očisty se zaměřuje na jednu barvu spektra duhy : červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou/indigo/fialovou. Zaručuje tak dokonalý profil živin a přináší pozitivní výsledky. Vyzkoušejte očistu raw, organickými šťávami podle doktorky Ginger.


Nakladatelství ANAG 2016    www.anag.cz