DRUTEP - výrobky bytové chemie


     V rámci našich redakčních recenzí jsme dostali možnost vyzkoušet i hlavní řadu výrobků české firmy DRUTEP. Jakmile je v redakci otestujeme, ke každému výrobku přidáme své hodnocení :-)

.....................................................

     Drutep je tradiční český výrobce prskavek a drogistických produktů pro útulný domov. Již od roku 1952, kdy vznikl spojením čtyř menších závodů, pomáhá Drutep svými produkty pečovat o čistotu, krásu a vůni vašich domovů.

      Společnost vyrábí ve třech výrobních závodech více než 60 značek různých výrobků bytové chemie pro domácí i zahraniční trhy. Produkty procházejí potřebnými inovacemi a Drutep svůj sortiment nadále rozšiřuje.


Pro snadnou péči o prádlo a provoněný domov

     Aviváže, speciální škroby na prádlo a další drogistické zboží od firmy Drutep provoní a zútulní váš domov. Prostředky na praní a žehlení udržují vaše prádlo krásné, čisté a příjemně provoněné. Usnadňují a urychlují vám každodenní péči o něj.

Pro čistotu a teplo domova

     Drutep vyrábí tuhé podpalovače bez zápachu HEXA. Různé druhy bytové chemie nebo produkty z WC programu a další potřeby pro domácnost od společnosti Drutep udržují váš domov v potřebné čistotě.

Pro krásný domov

     Tónovací malířské barvy v mnoha barevných odstínech zkrášlí vaše bydlení. Díky našim barvám se doma cítíte příjemně.

Pro sváteční okamžiky

     Výroba prskavek má u nás již více než 70 letou tradici. Drutep jako vůbec první na světě začal vyrábět speciálně tvarované prskavky s různými motivy. Prskavky vyváží do zemí EU a Kanady.

Pro péči o tělo

     Mezi produkty od společnosti Drutep se řadí soli z Mrtvého moře, koupelová kosmetika, a zejména speciální Rochova sůl, kterou podle původní chráněné receptury vyrábíme již 75 let. Koupelové soli a koupelovou kosmetiku prodáváme pod chráněnou známkou Alexis.


Jiná zajímavá a doporučená autorská videa z produkce NET-TV Mozaika EU: