Dobrý kafe - Pouzdřany

Rodinná pražírna kávy manželů Rychlíkových - Pouzdřany u Břeclavi, Hřbitovní 164, 691 26 Pouzdřany        www.dobrykafe.cz


Dobrý kafe - Pouzdřany

Rodinná pražírna kávy manželů Rychlíkových - Pouzdřany u Břeclavi, Hřbitovní 164, 691 26 Pouzdřany

www.dobrykafe.c


     Naše rodinná pražírna již sedmým rokem praží kávu té nejvyšší kvality.

     Zelené kávové zrno dovážíme v žocích z pražského přístavu a na základě vlastních bohatých zkušeností poté kávu pražíme, čistíme a připravujeme do chutných směsí dle druhu a požadované kvality. Tyto směsi jsou bez výjimky lahodné a voňavé a zcela pozbývají tak častou kyselost.

     V pražírně manželů Rychlíkových v Pouzdřanech u Břeclavi jsme se opravdu cítili s kolegou Borisem Búrikem při natáčení jako doma. Sotva jsme přijeli, hned nás pohostili jak obědem, tak výběrem z více druhů kávových směsí. Ochutnali jsme i jejich originální kávovou "pralinku" (co to je, uvidíte ve videu), prošli si společně s kamerou krok za krokem vše, co se děje při čištění a pražení kávových zrn, dozvěděli se řadu zajímavostí a vychutnali si opravdu dobrou, kvalitní a domácí kávu. Do této pražírny si můžete kdykoli zajet pro praženou kávu, nebo si různá balení a různé pečlivě připravené směsi objednat k dodání, stejně jako si můžete na své akce po celé republice objednat i jejich novou pojízdnou kavárnu, se kterou rádi jezdí a svou kvalitní kávu vozí přímo k lidem. "Dobrý kafe" zde rozhodně dostanete i s rodinnou pohodovou atmosférou, úsměvem a za velmi dobrou cenu. Zjistíte, že koupí čerstvě pražené voňavé kávy utratíte nakonec méně, než kupováním kostek mleté slisované kávy v supermarketech.

                                              Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU


Kde nás najdete? Nacházíme se v obci Pouzdřany mezi kopci Pálavy a chráněnou krajinnou oblastí Pouzdřanská step/Kolby. Je to devět kilometrů od města Hustopeče u Brna.

Adresa: Hřbitovní 164, 691 26 Pouzdřany  GPS: 48°55'53.320"N, 16°37'37.722"E

      Naši kávu primárně dodáváme do kaváren, cukráren, restaurací, hotelů a kanceláří včetně kvalitních kávovarů, ke kterým poskytujeme i servis. Směsi káv pak také v prodejním balení distribuujeme maloobchodním prodejcům.


Další zajímavá a doporučení videa z originální produkce NET-TV Mozaika EU: