Dobrodružství života

Sri Chinmoy  -   Nakladatelství MADAL BAL  2017


     Dobrodružství neznamená nutně, že musíte vylézt na nevyšší horu, nebo se potopit do nehlubší hloubky. Nechávat do své mysli vstoupit nové myšlenky, svěží zdravé podněty - to je dobrodružství.

     Nejnovější kniha Sri Chinmoye je kaleidoskopem barev, myšlenek, rozhovorů, citací, návodů a úvah.  Nakladatel ji prezentuje jako úvod k modernímu duchovnímu životnímu stylu, který před námi otevírá nové možnosti, využívá skryté schopnosti v nás a dává našemu životu pevný základ a smysluplný směr. Dotýká se rozličných témat, od základů meditace a umění Jógy až po zdraví a stravu, význam fyzické kondice a rodiny, či skloubení duchovní praxe se zaměstnáním.

"Chcete-li, abych definoval duchovnost, mohu ji definovat jedním slovem:  USPOKOJENÍ.  Duchovnost není nic více a nic méně, než uspokojení."  Sri Chinmoy

"Sri Chinmoy byl skvělý člověk. Bůh se usmívá při pomyšlení na nesmírné dobro, které vykonal a které podporoval v druhých. Ve světě nedůvěry, nepřátelství a konfliktů neúnavně pracoval pro usmíření rozdílných náboženství a mnohé inspiroval k tomu, aby následovali jeho příkladu."

Arcibiskup Desmond Tutu, nositel Nobelovy ceny míru


Nakladatelství  MADAL BAL  2017

www.madalbal.cz