Detoxikace pro krásu

Kimberly Snyder, C.N., Naladatelství Anag 2017


     Věřím, že slovo "zdraví" je synonymem slova "krása". Zdravé tělo je krásné tělo. Zdravá pleť, která je zrcadlem našeho vnitřního zdraví, je krásná pleť. Má definice krásy je taková, že krása by měla být hluboká, trvalá a přitažlivá, měla by vyzařovat z nitra. Klíčem k této živoucí kráse je neustálá očista. Jsou-li vaše buňky a krev detoxikované, je tělo schopné optimálně fungovat a vy tak můžete naplno využít bohatství minerálů ve vaší stravě. Vaše pleť bude rozzářená zvnitřku, kila navíc se rozplynou a dosáhnete ideální váhy. Všichni už jsme takovou krásu viděli. Ženu, která září. Teď můžete takovou krásu vyzařovat i vy!

     Tuto knihu jsem napsala, abych vás osvobodila od plýtvání časem a energií, které ztrácíte nad ohlupujícími novými dietami a očistami, od vrstev make-upu, korektorů a krémů, které mají zakrýt mdlou, nečistou pleť. A ano, i před soukáním se do džín na "tlusté období". Přísahám, že je možné dosáhnout největší krásy i ideální váhy, i když budete jíst, co hrdlo ráčí. A jakmile přestanete mrhat časem a energií na starosti o pleť a hmotnost, budete se moci soustředit na své skutečné cíle a sny.

...........................

     Výživová poradkyně hvězd a odbornice na krásu Kimberly Snyder pomohla mnoha předním hollywoodským celebritám k tomu, aby na červeném koberci vypadaly dokonale. A téže péče se nyní dostane i vám. Sama Kim bojovala se suchými vlasy, akné a těžko odstranitelným tukem na břiše, ale jen do té doby, dokud neprocestovala svět a neobjevila prastará tajemství krásy. Zjistila, že nejdůležitější pro vaši krásu je to, co jíte, a proto sestavila výkonný program, který tělo zbaví toxinů tak, abyste se mohli cítit i vypadat co nejlépe.

Nakladatelství Anag 2017

www.anag.cz