Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram

Nakladatelství Zoner Press, Brno 2017     www.zonerpress.cz


     Až dosud jsem jak já, tak skrze mne i internetová televize Mozaika Instagram, jako médium, z neznalosti ignorovali. Tato malá, čtvrtcová a celkově netradiční publikace mi doslova otevřela oči. Vzhůru na Instagram!

                                                                 Jaroslav Polák, ředitel NET-TV Mozaika EU

     Máte profil na Instagramu, sdílíte své fotografie se světem, ale počet lidí, kteří váš profil sledují, zůstává už dlouhou dobu stále stený? S pomocí knihy "Čtěte, pokud chcete dobýt Instagram", budete schopni svůj Instagram posunout na profesionální úroveň a získat tisíce dalších sledujících.  V knize najdete rady a příběhy lidí, pro které je Instagram zdroj obživy, spolupracují na reklamních kampaních celosvětově znmých značek, nebo dokonce o Instagramu a jeho použití přednáší. Spojuje je však jedna věc - všichni mají úspěšné profily. DO českého vydání je navíc zařazeno několik českých instagramerů, kteří popisují, jak vše funguje v našich podmínkách. Celkem tedy můžete čerpat znalosti od více jak 50 vlastníků těch nejlepších profilů na Zemi.

........................................

Takže vy chcete být slavní díky Instagramu, jo?

    Krok 1: Najděte si hezkou kavárnu. Krok 2: Objednejte si salát. A ještě líp salát s kapustou! Krok 3: Stoupněte si na židli, vyfoťte salát mobilem a boom! Váš #KALESALAD zajistí miliony followerů a novou kámošku #KYLIEJENNER. Brnkačka, že?

     Špatně! Pokud chcete mít úspěšný profil na Instagramu, budete muset vynaložit trochu větší úsilí. Bude to chtít mít vztah k fotografiím, které na feed dáváte a zároveň buou muset tyto snímky být originální a zajímavé. Nejvíc ale záleží na tom, abyste si naplánovali strategii a přistupovali ke všemu kreativně.

Za každým známým profilem je schovaný šikovný člověk s mobilem nebo toťákem, který přesně ví, co dělá!

Nakladatelství Zoner Press, a.s. Brno  2017

 www.zonerpress.cz