Co je právě teď nové a aktuální na NET-TV Mozaika EU?

novinky, castingy, brigády, informace, nabídky, zajímavosti .... z naší redakce


 V ročním kurzu filmového herectví si hrajeme, ale přitom se reálně seznamujeme s kamerou, filmovým herectvím, rolí, situací, rekvizitami, prostředím - vše si zkoušíte hned, před kamerou, kdekoli v reálné situaci - hrajete příběhy, role, charaktery, postavy. Je jedno, že jste v životě nikdy nic nehráli, že je vám dvanáct, dvacet, nebo padesát, že jste z města či vesnice, že studujete, nebo pracujete, že si to jen chcete vyzkoušet a zažít na vlastní kůži, nebo pokračovat na hereckých školách a herectvím se živit - tady získáte neocenitelné zkušenosti a praxi - hned. Můžete se naučit i televiznímu moderování a video střihu, či natáčení - v případě vašeho zájmu. Ani vteřinu se nenudíte někde ve školní lavici a nehrajete si na "dramatický kroužek" - filmujete a hrajete : https://www.mozaikatv.cz/vyuka-filmoveho-herectvi O bližší informace a přihlášku si teď hned napište na :  kurzy@mozaikatv.cz      Chcete také mluvit s divadelními herci, natáčet reportáže a starat se o divadelní TV magazín z pražského divadelního dění na NET-TV Mozaika EU?  www.mozaikatv.cz Pak nám o sobě dejte vědět na mailovou adresu : redakce@mozaikatv.cz a kromě základního info (odkud jste, věk, zájmy, dovednosti, vztah k divadelnictví, výška postavy ...) přiložte civilní foto tváře a celé postavy, nebo představovací video. Odpovíme všem. 


     Pro natáčení části seriálu "Kronika budoucí přítomnosti" v italských Benátkách hledá internetová televize Mozaika (www.mozaikatv.cz) muže okolo 45 - 60 let podnikatelského vzhledu a ženu okolo 20 - 30 let co nejjemnějších rysů a delších, nejlépe plavých vlasů. Jednorázové natáčení krátkého příběhu, od kterého se následně odvine jedna z dějových epizod již v Praze. Natáčení v září, cca dva dny, hrazeny veškeré náklady, honorář 5.000,- Kč. Foto tváře a postavy a informace o sobě prosíme na mail :  produkce@mozaikatv.cz


     I v 53 letech lze znovu začít trénovat a vyučovat bojová umění, shazovat nadváhu (ze 142,5 kg už na 125 kg za tři měsíce), vitalizovat a detoxikovat tělo a dostávat se do formy! Všechno jde (jen pomaleji, než ve dvaceti), když se chce a je dostatečná vůle a volná energie, kterou lze správným směrem zaměřit a použít. Vše můžete sledovat v "realtime seriálu" Návrat bojovníka - vitalizace v padesáti letech : https://www.mozaikatv.cz/vitalizace-v-padesati-letech/ na NET-TV Mozaika EU a projít si vitalizací a nabrat opět formu se mnou. Po prázdninové pauze a tropických vedrech bude další - čtvrtý - díl v půlce srpna :-)


https://www.mozaikatv.cz/jak-se-stat-clenem/   Chcete se naučit zcela praktickou reálnou sebeobranu, v dnešní době naprosto nezbytnou - a nemáte kde, nebo nemáte čas chodit pravidelně na placené tréninky? Za necelou stokorunu měsíčně získejte přístup ke kompletní výuce ve stylu profesionálních bodyguardů - podrobné návody jak začít, jak trénovat - od úplných začátků až k profesionálním technikám. Každý měsíc možnost přijet na jedno až dvoudenní workshop a osvojené techniky si nechat překontrolovat a naučit se nové, které naleznete i na tomto webu : https://www.mozaikatv.cz/jak-se-stat-clenem/  Staňte se členy BODYGUARD COMBAT ART CLUBU! určeno pro ženy i muže od cca 15ti let až do seniorského věku.

       Potřebujete pro své větší děti program na konec prázdnin v Praze? Pak vám jako skvělou volbu nabízíme první příměstský tábor internetové televize Mozaika v termínu 20. - 31. srpen (počet dnů je na vás, minimálně tři dny) s tématikou foto a video tvorby a poznávání Prahy. Přes den si užijí program s naší televizí a večer se již mohou doma připravovat na nový školní rok. Bližší informace o tomto termínu : https://www.mozaikatv.cz/primestske-tabory-foto-a-video/  a informace o táborech obecně : https://www.mozaikatv.cz/primestske-tabory-tv-mozaika/  Přihlášky pro děti od 12 do 17 let z Prahy a okolí : na mailu : kurzy@mozaikatv.cz  - obratem pošleme podrobné informace


Internetová televize Mozaika EU vyhlašuje první nábor do týmu pro propagaci dívčí a ženské sebeobrany s náplní filmových ukázek, videoklipů a scén - hledáme dívky/ženy ve věku cca 15 - 35 let sportovní postavy s dobrou pohybovou průpravou (ideálně tanec, gymnastika a pod ...). https://www.mozaikatv.cz/sebeobrana/ Pouze z Prahy a okolí, protože povinné tréninky budou 2x týdně v Praze (můžete být i odjinud, ale účast na trénincích je závazná pro všechny). Informace o sobě a foto tváře a postavy zašlete obratem na : sebeobrana@mozaikatv.cz - Odpovíme podrobnostmi a pozvánkou na náborový trénink. Tréninky týmu jsou povinné, zdarma, vystupování a natáčení jsou za honorář.


     Co je vlastně internetová televize Mozaika, jaké jsou její nové tváře a jak dopadlo studiové nahrávání francouzské písničky Dernière Danse v cover verzi Dominiky Lukešové? A pro bylo černé divadlo HILT v Indii? Uvidíte v tomto videu!


Vlastníte, nebo provozujete hotel, wellness centrum, sportovní areál, koupaliště, aquapark, nebo kemp, penzion, ranč a pod ...? Kdekoli v ČR, SR, či jinde na světě ? Nechte si od internetové televize Mozaika EU vytvořit zcela originální videoreklamu přímo vám na míru! Podrobnosti naší nabídky a ukázky videí naleznete zde :


      Pro natáčení video tutoriálů focení (street, portrét, město, v druhé řadě i líčení, fashion, práce se světlem ...) pro začínající fotografy nabízíme spolupráci pro fotomodelky (amatérské i profi) - kombinované focení a natáčení. Honorováno dle domluvy, jeden až pět tisíc za den, honorář ihned na ruku. Praha, Brno, Vídeň, Paříž, Saint Tropez (viz videoukázka a momentky z kamery z natáčení do fotosoutěže v Paříži. Hledáme nejrůznější typy, blond i černovlásky, asiatky a pod .... věkově od 15 let jakkoli výše, odkudkoli z ČR. Při natáčení pravděpodobná spolupráce i s vizážistkami a maskérkami, módními salony a prodejci módního oblečení, případná reklama navýší váš honorář. Napište nám o sobě na : produkce@mozaikatv.cz  a kromě základních údajů (věk, odkud jste, výška postavy, případné zkušenosti ve fotomodelingu) a připojte aktuální fotografie tváře, celé postavy, výrazy, pózy ....


   Už jste byli na tanečním filmu BACKSTAGE?  Pokud ne, třeba vás k návštěvě kina inspiruje Ben Cristovao a další tvůrci z novinářské projekce před českou premiérou a ukázky dění - za redakci : viděli jsme a pokud máte rádi tanec - nenechte si tento film ujít!  :-)


     Kontaktujte mne na mailu : sebeobrana@mozaikatv.cz   - napište mi, kdo jste, odkud jste, výšku postavy, věk, časové možnosti, sportovní zkušenosti, svou motivaci ... přiložte pár aktuálních fotografií své tváře a postavy (jde o natáčení před TV kamerou). Odpovím podrobnostmi.

Jaroslav Polák, ředitel a producent NET-TV Mozaika EU

    Natáčení sebeobrany a survivalu - jaro, léto a podzim 2018

      Pro natáčení většího počtu krátkých instruktážních videotechnik základní sebeobrany pro veřejnost a technik přežití - survivalu - v přírodě a za krizových podmínek hledám tváře před kameru. U sebeobrany zatím natáčíme techniky pro teens se 14letou Lucií, dále potřebuji dívku okolo 15 - 20 let pro rubriku obrany pro mladé dívky a ženy (natáčíme s moderátorkami TV Mozaika EU Eliškou a Michaelou Lucií, ale časově nestíháme) a muže okolo 20 - 40 let pro reálnou pouliční sebeobranu pro dospělou veřejnost, pro profesionály (bodyguardy, ochranku, policisty ...) a pro rubriku s registrací a placeným přístupem s výukou boje se zbraní (nůž, mačeta, různé délky tyčí, meč, tonfa, nunchaku, řetěz a pod ...).

     Hledám někoho sportovně nadaného, ale bez větších znalostí bojových umění. Záměrem videoučebnice je ukázat na vás, jak se lze sebeobranu a bojovému umění učit z videotechnik od začátku, tak, aby pochopili i lidé slabší, křehčí, mladší, nebo i starší a méně pohybliví, lidé s nadváhou, či jiným handycapem, že sebeobrana je i pro ně a že její nácvik - doma, kdykoli, s kýmkoli - může znamenat šanci v případě šikany, násilí, agrese, obtěžování, napadení, sexuálního násilí a pod .... není to o tom, že se z vás stanou bojovníci a bojovnice pro bojové sporty, ale že si vypěstujete základní návyky pro situace, kdy vám půjde o život, nebo o zdraví - vám, nebo vašim blízkým. Naučím vás před kamerou techniky sebeobrany BODYGUARD COMBAT ART - techniky pro profesionální bodyguardy, které jsem sám léta vyučoval a i jako bodyguard pracoval. Tyto techniky nejsou pro sportovce, nepřivodí zbytečná zranění, jsou přirozeně jednoduché a jejich účinek vychází z instinkivních reakcí a pochopení práce s těžištěm, dynamiko těla .... nikoli z hrubé síly, či akrobacie, proto jsou vhodné pro téměř každého. Budu se vám věnovat celé léto až podzim jako soukromý učitel ZDARMA - za to, že to, co se budete učit, natočíme i do videoencyklopedie.  Trénovat lze v Praze a poblíž trasy Praha - Mělník - Štětí - Litoměřice (v mém dosahu). Časy lze domlouvat dle vzájemných možností.  Po natáčení vám nabídnu i možnost si celoročně vydělat jako pomocný lektor/lektorka na workshopech, které začnu od září 2018 pořádat po celé ČR (víkendy).

      Stejně tak potřebuji natáčet i ukázky technik survivalu v přírodě, pokud se nebojíte vzít si batoh na záda, pevné boty na nohy a vydat se na natáčení do lesů a do terénu.  

Hledáme nové moderátory a moderátorky

      Internetová televize Mozaika EU  nabízí spolupráci talentovaným a zajímavým tvářím ve svých nových pravidelných TV magazínech. Jde o natáčení cca 2x až 4x měsíčně, můžete tak spolupracovat i při zaměstnání, nebo při studiu. Potřebujeme velký zájem o téma magazínu, zájem o přípravu a výběr témat, spolupráci při přípravě natáčení a vaší osobnost před kamerou. Po osmi letech existence naší televize je již čas přejít právě na koncepci stálých pořadů se stálými moderátory/moderátorkami - od dětských, teens, dospělých i seniorských témat. Můžete se stát televizní hvězdou, jde ale o to, že musíte na "svých" pořadech začít aktivně v naší televizi pracovat, připojit se k tvorbě - za to vám kromě honoráře nabídneme volnou ruku v produkci - můžete své TV magazíny pojmout zcela po svém, přípravvat a natáčet je tak, jak chcete a jak si naplánujete. Redakce Vám se vším pomůže, oslovíme hosty, firmy, organizátory akcí, partnery, technicky magazíny natočíme, sestříháme, ozvučíme a vyrobíme - ale vy si je naplánujete a připravíte - a odmoderujete.  Pokud je tato nabídka pro Vás to pravou tvůrčí výzvou, kontaktujte nás na redakčním mailu : produkce@mozaikatv.cz   (základní info: Odkud jste, kdo jste, věk, výška postavy, zájmy, dovednosti, zkušenosti, motivace, okruh zájmu pro případné reportáže + více současných fotografií tváře a celé postavy)  Na maily bez dostatečných informací a bez fotografií (nebo představovacího videa) nereagujeme.


     Aloe Vera produkty firmy DAEL jsme objevili na letošním veletrhu INTERBEAUTY Prague 2018.  Při natáčení nás paní majitelka Jaroslava Letková tak přesvědčila svou zapáleností pro Aloe Veru i zvými znalostmi, že jsme si tři půllitrové lahve gelu na pití hned zakoupii a poctivě v dalších týdnech využívali. Produkty z Aloe Vera z Kanárských ostrovů na nás zapůsobily dojmem kvality a samozřejmě je to jen názor, nemáme žádné laboratorní nezávislé testy - ale zajděte si do Holešovic v Praze a objevte tuto firmu - TV Mozaika doporučuje na základě své zkušenosti  : https://www.dael-aloe.cz/


     Právě začíná velice nabitý kurz filmového herectví, jaký nemá v ČR obdoby. Stavíme již na cca šestileté praxi a zkušenostech. Ihned začnete hrát roli v našem webseriálu "Kronika budoucí přítomnosti" - a na svém herectví se tak budete učit přímo v praxi pod naším vedením a s naší pomocí - individuálně, nikdo zkušený nebude čekat na začátečníky, kdo nikdy nestál před kamerou, toho povedeme od prvních krůčků. Využijete i jakékoli své dovedosti, koníčky a zájmy. Pokud i zpíváte, dostanete prostor i pro autorské a profesionálně natočené písničky v našem partnerském nahrávacím studiu v Praze.  Kurz běží nepřetržitě právě od teď, platíte částkou 5.000,- Kč/3 měsíce - a mimořádně - nyní přes léto - můžete plně čerpat čas kurzu zdarma, neboť se bude natáčet a pracovat i přes prázdniny - ale placený kurz vám  poběží až od 1. září. Čím dříve se zapojíte, tím více získáte.  Napište si o infrmace k přihlášení na :  kurzy@mozaikatv.cz