Cesta toltéckého lovce síly


Část třetí - Vnitřní energie v milostných vztazích


     Kdo jsou staří Toltékové a kdo noví? Co mají společného s japonskými ninji? Jak funguje první zamilování a co se v milostných vztazích děje s energetickým tělem? Jak poznat harmonický, nebo toxický vztah a jak se uchránit před absolutním energetickým vyčerpáním? Proč se mladé dvojice většinou rozcházejí a co jim přitom skoro nikdy nedojde?Část druhá - Jak funguje práce s vnitřní energií?


     Jaké styly, školy, metody a procedury práce s vnitřní energií fungují a které ne? Jak je dobré naložit s přísunem nové energie v situacích, které vás vysilují a trápí? Proč někdy chodíte i na dobré kurzy, cvičení, za dobrými léčiteli - a přesto se cítíte ve výsledku stále hůř a hůř? Co znamená ve vašem životě "najít klíč k těm správným dveřím?"


Část první - Volná a vázaná energie


     Proč v dospělém věku nezvládneme víc, než zvládáme a proč se neustále stresujeme a nejsme v takovém klidu a pozornosti, jako když jsme byli malé děti? Vlastníme my své věci, nebo naše věci vlastní nás? Proč je úplně jedno, jaké máte finanční příjmy, když si neumíte část z nich nechat jako volné rezervy - a jak to stejné funguje s volnou vnitřní energií?