Česká Republika / Czech Republic

Rubrika je dělena na kraje, ty na okresy. Stránky jsou v neustálé tvorbě - plynule natáčíme na nejrůznějších místech a vždy tak přidáme další kapitoly, texty, fotografie a videa. Většina popisných textů je převzata z Wikipedie.

     Milí diváci internetové televize Mozaika, pokud rádi cestujete, věřím, že přivítáte tuto stránku a celou rubriku "Toulavé Boty"  jako ucelený zdroj informací o nejrůznějších možnostech cestování jak v rámci ČR, tak i Evropy a některých světových destinací. Pochopitelně svět je živý a neustále proměnlivý, informace se mění stejně jako vzhled krajiny, či měst.

     Vše, co ale najdete na těchto stránkách rubriky "Toulavé boty" jsou námi natočená videa, námi ověřené údaje a tak to, co je zde, neuvidíte nikde jinde. Neustále budeme tuto rubriku, stejně jako všechny ostatní na NET-TV Mozaika EU doplňovat o nové a nové reportáže, pozvánky, upoutávky .... v podobě, videí, fotografií i textů.

     Budeme vás také informovat o nabídkách cestovních kanceláří, které budeme recenzovat, o možnostech zajímavého ubytování v hotelech, penzionech, kempech a pod ... na území ČR i Evropy.

     K české verzi celé rubriky přibudou i videa pro zahraniční návštěvníky o tom, co vše najdou v České republice, kde všude se mohou zajímavě pobavit, načerpat znalosti i odpočinek, dobře ubytovat i najíst a jít za kulturou, sportem, či relaxací.


Různá doporučená videa z produkce NET-TV Mozaika EU: