BYZNYS Trip

ŽKV  -   BizBooks,  Albatros média a.s.  2016


     Dne 2. února 2016 jsem si založil blog na Facebooku. Den za dnem míjel, lidi se přidávali a já si v klidu testoval všechny nástroje, co Facebook nabízí. Jak to tak bývá, sen o prodeji zajímavých a do jisté míry unikátních produktů se rozplynul a blog mi zůstal.

     Během  pár týdnů se blog stal místem, kde jsem popisoval absurdní až nelogické chování firem, sdílel příhody, zážitky a zkušenosti a odměnou mi byly komentáře čtenářů a vzrůstající zájem o má slova z pracovního prostředí.

      Jednoho dne mi na blog napsala následující zprávu Hana Hozová. Cituji bez cenzury a bez úprav :

"Dobrý den, autore osobního blogu Život korporátního vedoucího. Více méně náhodně jsem se dostala na váš blog a je to moc zajímavé počtení. Hned jsem si jako šéfredaktorka řekla :  to by bylo na knihu. Tak se ptám - co ji tak vydat pod střechou největšího vydavatelského domu u nás - v Albatrosmedia? A hlavně v mé sympatické redakci BizBooks, kam by se vaše psaní náramně hodilo."

      I nulový egoista by souhlasil a proto je kniha na světě. Může se stát, že zrovna vám rady a tipy popsané v knize nebudou fungovat a tím pádem se nestanete generálním ředitelem během pár měsíců, ale možná až za pár let. Na každý pád se u čtení knížky dobře pobavíte.

Nakladatelství BizBooks, Albatros Média a.s.  2016

www.bizbooks.cz

www.albatrosmedia.cz

recenze zveřejněna dne 4. února 2017